توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
امام جمعه ایلام: توطئه و فتنه در تاریخ انقلاب اسلامی ایران پایانی ندارد
سه شنبه ۹ دی ۱۳۹۳ ساعت ۱۳:۴۲
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه ایلام گفت: توطئه و فتنه دشمنان انقلاب علیه نظام اسلامی ایران پایانی ندارد، بنابراین مردم باید در هر زمانی بصیر و هوشیار باشند.
به گزارش عرش نیوز؛حجت الاسلام محمد نقی لطفی روز سه شنبه در آیین پنجمین سالگرد حماسه عظیم 9 دی ماه 88 در جمع مردم ولایتمدار ایلام اظهار کرد: 9 دی ماه روزی بسیار بزرگ و تاریخ ساز در ایران اسلامی و نقطه عطفی در تاریخ انقلاب اسلامی به شمار می آید و مردم فهیم و ولایتمدار ایران اسلامی در راهپیمایی این روز بزرگ توانستند برگ زرین دیگری را به افتخارات نظام و انقلاب اضافه کنند.

وی با اشاره به این که ملت ایران اسلامی خلق حماسه 9 دی در واقع انقلاب اسلامی را کامل کردند، افزود: انقلاب اسلامی ما در طول این مدت با توطئه ها و نقشه های شوم دشمنان به ویژه استکبار جهانی به سرکردگی آمریکا اقدام های توطئه جویانه بسیاری را علیه انقلاب اسلامی طراحی کرده اند که با عنایت خداوند، بصیرت مقام معظم رهبری و وحدت و هشیاری ملت تاکنون ناکام مانده و حاصلی غیر از شکست و ناامیدی برای آنها نداشته است.

امام جمعه ایلام تاکید کرد: توطئه ها و ترفندهایی که دشمنان در داخل و خارج کشور علیه انقلاب به کار گرفتند هر کدام برای براندازی یک نظام و انقلاب کافی بود اما در طول مدت 10 سال با رهبری امام راحل و بعد از آن هدایت رهبری گرانقدر، دشمنان انقلاب و استکبار جهانی نتوانستند به اهداف شوم خود دست پیدا کنند.

لطفی یادآور شد: در فتنه سال 88 گروه های مختلفی اعم از داخلی و خارجی با ترکیبی عجیب با انگیزه های سیاسی، فکری و ... که حتی با هم در تضاد بودند یک جبهه واحد را علیه نظام شکل دادند.

وی افزود: سوال اصلی این است که ما از دشمنان خارجی انتظاری جز این نداشتیم، اما این مهم قابل ذکر است که چرا بازیگران داخلی از شخصیت های بارز و با سوابق درخشان انقلابی، علیه انقلاب و نظام قرار گرفتند و در اردوگاه صهیونیسم و استکبار جهانی یک دست و یک صدا شدند.

امام جمعه ایلام بیان کرد: باید گفت که بر حسب تجربه های تاریخی، دنیا طلبی، قدرت طلبی، حرام خواری و ... همیشه از عوامل اصلی انحراف جبهه اهل حق بوده است که در دوران صدر اسلام و در زمان حضرت علی(ع) نمونه های زیادی چون قاسطین، ناکثین و خوارج وجود داشته اند که این ها خود مصداق بارزی از این نمونه ها در آن زمان و حتی بدترند.

حجت الاسلام لطفی بیان کرد: انقلاب اسلامی با همه فشارها و نقشه های شوم دشمنان با مدیریت حکیمانه رهبر معظم انقلاب حفظ و تمامی این توطئه ها خنثی شد و امروزه به لطف خداوند ایران اسلامی عزت مندترین و تاثیر گذارترین نظام در دنیا است که در این راستا ما باید شکر گزار خداوند باشیم.

منبع:ایرنا
کد مطلب: 348854