توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
مدیر فرودگاه آبادان خبر داد
افزایش پروازهای شرکت هواپیمایی زاگرس در مسیر مشهد ـ آبادان ـ مشهد
سه شنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۳ ساعت ۱۱:۰۰
مدیر فرودگاه آبادان از افزایش پروازهای شرکت هواپیمایی زاگرس در مسیر مشهد ـ آبادان ـ مشهد خبر داد.

به گزارش عرش نیوز،محمدرضا رضایی اظهار کرد: با توجه به نزدیک شدن فصل تابستان و آغاز تعطیلات تابستانی، استقبال از پروازهای مشهد به صورت قابل ملاحظه‌ایی با رشد روبه‌رو بوده است.

وی افزود: بیش از نیمی از مسافران پروازهای مشهد توسط زائران عراقی پذیرش می‌شود که فرصت ویژه‌ای جهت فرودگاه و شرکت‌های هواپیمایی است.

مدیر فرودگاه آبادان اضافه کرد: استقبال از پروازهای مشهد شرکت‌های هواپیمایی مختلف را به برقراری و افزایش پرواز در این مسیر ترغیب کرده است.

وی با تاکید بر لزوم استفاده بهینه و مناسب از این فرصت گفت: شرکت هواپیمایی زاگرس که فرودگاه آبادان به عنوان پایگاه اصلی آن است در خلال هفته سوم خردادماه اقدام به برقراری دو پرواز در مسیر مشهد ـ آبادان و بلعکس کرد و در هفته چهارم برنامه افزایش پرواز در این مسیر را در دستور کار خود قرار داد.

رضایی ادامه داد: تا پیش از این افزایش شرکت هواپیمایی زاگرس در روزهای یکشنبه و چهارشنبه هر هفته به صورت برنامه‌ای در مسیر مشهد – آبادان ارائه خدمات می‌کرد و در هفته جاری با افزایش یک پرواز در روز شنبه هر هفته، تعداد پروازهای مشهد خود را به شش پرواز رفت و برگشت در هفته رساند.

شرکت‌های هواپیمایی نفت، ایران ایرتور و زاگرس در هفته بیش از 18 پرواز رفت و برگشت را در مسیر مشهد – آبادان و بلعکس سرویس می‌دهند./فارس

کد مطلب: 273857