توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
در مسابقات فوتبال باشگاه‌های کشور جام آزادگان رقم خورد/
تساوی بدون گل تیم فوتبال وحدت قم برابر پیام مشهد
شنبه ۲۰ دی ۱۳۹۳ ساعت ۱۹:۰۴
قم - تیم فوتبال وحدت قم در ادامه مسابقات لیگ فوتبال باشگاه‌های کشور جام آزادگان برابر پیام مشهد به تساوی بدون گل رسید.
به گزارش عرش نیوز: هفته سیزدهم مسابقات فوتبال لیگ باشگاه‌های کشور جام آزادگان عصر شنبه با برگزاری چند مسابقه ادامه یافت که در یکی از بازی‌های برگزار شده تیم‌های وحدت قم و پیام مشهد به تساوی رسیدند.

در این مسابقه که با توجه به موقعیت وحدت در انتهای جدول رده بندی و انگیزه پیام برای صدرنشینی از حساسیت قابل توجهی برخوردارد بود دو تیم در پایان ۹۰ دقیقه تلاش به تساوی بدون گل رضایت دادند.

وحدت و پیام در شرایطی امتیازات را تقسیم کردند که دیدار رفت دو تیم در قم به تساوی بدون گل انجامید اما این تساوی در بازی امروز باب میل هیچ یک از دو تیم نبود تا وضعیت بحرانی وحدت در انتهای جدول ادامه یابد و پیام هم از صدر جدول دور‌تر شود.

این در حالی است که وحدت به تازگی وحید مظاهری بازیکن سال‌های دور پاس تهران و مربی تیم امید پرسپولیس را به سمت مربیگری خود منصوب کرده و به دنبال جبران مافات نیم فصل نخست است اما کار سختی برای بقا در لیگ در پیش دارد.

تیم وحدت قم در جدول رده بندی ۱۰ تیمی لیگ آزادگان با کسب ۱۱ امتیاز از ۱۳ بازی در رده نهم جدول قرار گرفته است در حالی که اختلاف امتیازات تیم‌های حاضر در جدول بسیار اندک است.

تیم حفاری اهواز یک پله پایین‌تر از وحدت قم و با ۹ امتیاز در رده دهم جدول است اما تیم‌های ماشین سازی تبریز با ۱۳ امتیاز و یک بازی کمتر و منطقه ازاد کیش با ۱۵ امتیاز بالا‌تر از وحدت قم قرار گرفته‌اند و وحدت با ۲ پیروزی متوالی می‌تواند خود را از محدوده خطر برهاند.

تیم فوتبال پارس جم بوشهر با ۲۱ امتیاز و یک بازی کمتر تیم صدرنشین جدول است و تیم‌های نسل ابومسلم مشهد و بعثت کرمانشاه در رده‌های دوم و سوم جدول قرار گرفته‌اند.
منبع: مهر
کد مطلب: 353759