توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
۶۰ میلیارد ریال اعتبار برای افزایش طول باند فرودگاه یاسوج اختصاص یافت
شنبه ۲۶ مهر ۱۳۹۳ ساعت ۱۰:۵۴
مدیر فرودگاه یاسوج از اختصاص ۶۰ میلیارد ریال اعتبار برای افزایش طول باند فرودگاه یاسوج خبرداد.

به گزارش عرش نیوز؛فخرالدین هاشمی اظهار کرد: این میزان اعتبار 50 میلیارد ریال از سوی شرکت فرودگاه های کشور و 10 میلیارد ریال نیز از طرف استان تامین شد.

وی با اشاره به اینکه امسال برای تطویل باند فرودگاه یاسوج 50 میلیارد ریال دیگر کم داریم، عنوان کرد: پیگیری‌های لازم برای اختصاص این میزان اعتبار از سوی شرکت فرودگاه‌های کشور ادامه دارد.

هاشمی خاطرنشان کرد: با توجه به برنامه ریزی های انجام شده قرار است سال آینده از محل اعتبارات استانی 100 میلیارد ریال و شرکت فرودگاه های کشور نیز 10 میلیارد ریال برای تطویل باند فرودگاه یاسوج اختصاص دهند.

مدیر فرودگاه یاسوج از تطویل باند فرودگاه یاسوج به طوب 600 متر خبر داد و گفت: به طور حتم در صورت توسعه این فرودگاه شاهد رونق اقتصادی و تولید و همچنین توسعه استان کهگیلویه وبویراحمد هستیم.

هاشمی افزود: انتظار می‌رود مسئولان استانی و شرکت فرودگاه‌های کشور برای تطویل باند فرودگاه یاسوج در کمترین زمان ممکن از هیچ تلاشی فروگذاری نکنند زیرا در این صورت یک گام به توسعه نزدیک‌تر می‌شویم.

مدیر فرودگاه یاسوج با بیان اینکه هم اکنون تنها هواپیمای نوع ATR می تواند در این فرودگاه فرود آید، خاطرنشان کرد: تطویل باند فرودگاه و تغییر نوع هواپیمای این فرودگاه ضروری است.

منبع:تسنیم

کد مطلب: 321259