توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
فرماندار ایلام:
مشکلات جامعه عشایری ایلام برطرف می‌شود
شنبه ۳ خرداد ۱۳۹۳ ساعت ۱۱:۲۵
فرماندار ایلام گفت: جامعه عشایری یکی از قشرهای ساکن در شهرستان ایلام هستند که رفع مشکلات آنان به عنوان یک اولویت در دستور کار قرار دارد.

به گزارش عرش نیوز،ناصر خوش‌خبر اظهار کرد: جامعه عشایری یکی از قشرهای ساکن در شهرستان ایلام هستند که رفع مشکلات آنان به عنوان یک اولویت در دستور کار قرار دارد.

وی با بیان اینکه به تازگی از عشایر ساکن در منطقه سیوان بازدید به عمل آمده است، ادامه داد: در این دیدار مسائل و مشکلات عشایر از جمله آبرسانی مورد بررسی قرار گرفت.

فرماندار ایلام تصریح کرد: جامعه عشایری به عنوان قشری مولد در سطح جامعه بوده و بسیار کم‌توقع هستند و بسیاری از امور معیشتی این قشر با وضعیت اقلیمی پیوند خورده است که تغییر وضعیت اقلیمی در سال‌های اخیر بر میزان درآمد این قشر اثرات منفی داشته است.

وی گفت: باید همه قدردان عشایر باشیم چراکه آن‌ها با کمترین هزینه در زمینه تولید ملی و جهاد اقتصادی به صورت شبانه روزی تلاش می‌کنند.

خوش‌خبر ادامه داد: هدف همه مسئولان خدمت‌رسانی بی‌منت به مردم است و این گونه حرکت‌ها سبب می‌شود که مسئولان از نزدیک در جریان مسائل و مشکلات مردم قرار بگیرند و نسبت به رفع آن اقدام کنند.

این مسئول به نقش عشایر در دوران دفاع مقدس نیز اشاره کرد و افزود: عشایر نقش بسزایی در پیروزی انقلاب اسلامی و هشت سال دفاع مقدس داشته‌اند و ما نیز وظیفه داریم به این قشر شریف مانند دیگر اقشار جامعه خدمات‌رسانی کنیم./فارس

کد مطلب: 264451