توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
معاون عمرانی شهرداری اصفهان:
طراحی راه‌اندازی خط تراموا در اصفهان انجام شده است
يکشنبه ۱۴ دی ۱۳۹۳ ساعت ۰۹:۱۳
معاون عمرانی شهرداری اصفهان گفت: مطالعات و طراحی راه‌اندازی خط تراموا در خیابان امام خمینی(ره) اصفهان انجام شده و بعد از فعال شدن قرارداد طرح تراموا با شرکت سازنده زمانبندی آن اعلام می‌شود.
به گزارش عرش نیوز؛به نقل از اداره ارتباطات رسانه‌ای روابط عمومی شهرداری اصفهان، علیرضا قاری قرآن با بیان این مطلب اظهار داشت: صنعت تراموا، اروپایی است از این رو مجموعه‌ای که از سال‌های گذشته با آن قرارداد امضا شده به دلیل بحث‌های تحریم و معاملات پولی دچار مشکل شده بودند.

وی افزود: سیستم تراموا آماده بوده و قرارداد با شرکت خارجی بسته شده ولی به دلیل مشکل انتقال پول و تکنولوژی در زمان تحریم اجرای این طرح تاخیر افتاد.

معاون عمرانی شهرداری اصفهان تصریح کرد: شرکت سازنده واگن‌های تراموا شرکتی اروپایی بوده ولی طرف قرارداد شهرداری سرمایه گذار داخلی است که با شرکت خارجی در ارتباط هستند.

وی خاطرنشان کرد: به تازگی تفاهم نامه‌ای با شرکت ایرانی بسته شده تا قرارداد گذشته را با شرایط قبلی فعال کنند بنابراین امیدوار هستیم هر چه زودتر قرارداد به جریان افتد.

قاری قرآن با بیان اینکه مطالعات و طراحی راه اندازی خط تراموا در خیابان امام خمینی(ره) انجام شده، اظهار داشت: خط تراموا به طول ۷ کیلومتر حدفاصل شهرک قدس در خیابان امام خمینی(ره) تا میدان جمهوری پیش بینی شده است.

وی با اشاره به اینکه ۱۱ واگن تراموا برای این خط پیش‌بینی شده، ادامه داد: در حال حاضر منتظر هستیم قرارداد این طرح جاری و فعال شود در آن صورت می‌توانیم به صورت جدی زمانبندی اجرای این پروژه را اعلام کنیم.

منبع:تسنیم
کد مطلب: 350653