توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
۳ میلیارد ریال اعتبار برای تجهیز مدارس هوشمند همدان اختصاص یافت
يکشنبه ۱۶ شهريور ۱۳۹۳ ساعت ۱۰:۵۸
مدیرکل آموزش و پرورش استان همدان گفت: به منظور هوشمندسازی و تجهیز مدارس ۳ میلیارد ریال تجهیزات خریداری و بین مدارس توزیع شد.
به گزارش عرش نیوز:
عبدالرضا فولادوند، اظهار کرد: از رویکردهای مهم امروز آموزش و پرورش کیفیت بخشی به نظام تعلیم و تربیت است چراکه در سال های گذشته به کمیت توجه شده و باید برای رسیدن به کیفیت تلاش کنیم.

وی درباره هوشمندسازی مدارس افزود: در حال حاضر ۷۰۰ آموزشگاه هوشمندسازی شدند البته نه به معنای واقعی، چراکه نیاز به تجهیزات و محتوای آموزشی مناسبی دارند و تنها با تجهیز و هوشمند کردن یک کلاس نمی توان گفت که مدرسه هوشمند شده است.

مدیرکل آموزش و پرورش استان همدان با بیان اینکه فرهنگسازی در آموزش و پرورش نشده و وسایل هوشمندسازی به صورت ناقص و محدود وارد مدارس شده است، ابراز کرد: محتوای آموزشی مناسبی برای مدارس هوشمند به صورت فراگیر تولید نشده است اما امسال ۴۰ میلیارد ریال برای تهیه تجهیزات مدرسه هوشمند اختصاص یافته است.

وی با بیان اینکه در راستای اجرای پروژه مهر سال‌ تحصیلی جدید کمیته تعمیر و تجهیز مدارس از ابتدای تابستان برنامه های خود را آغاز کرده است، گفت: به منظور زمینه‌سازی برای فعالیت های ورزشی دانش آموزان در سال تحصیلی جدید یک میلیارد ریال تجهیزات ورزشی تهیه و تحویل مدارس شده است.

فولادوند عنوان کرد: همچنین با توجه به نیاز تعمیرات اساسی و ضروری تعدادی از مدارس در سطح استان همدان ۳ میلیارد ریال در اختیار کمیته های تعمیر و تجهیز شهرستان ها، نواحی و مناطق تابعه قرار گرفته تا بر اساس نیازهای ضروری مدارس هزینه شود.

وی افزود: همچنین به منظور هوشمندسازی و تجهیز مدارس ۳ میلیارد ریال تجهیزات کامپیوتری و هوشمندسازی خریداری و بین مدارس توزیع شد.
منبع:تسنیم
کد مطلب: 306067
 
 


پربازدیدترین