توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
حادثه عظیم 9 دی نباید با جریانات مرموز کمرنگ شود
سه شنبه ۹ دی ۱۳۹۳ ساعت ۰۹:۱۰
امام جمعه طبس گفت: برخی جریان‌های مرموز وجود دارد که می‌خواهد مراسم 9 دی کمرنگ برگزار شود.
به گزارش عرش نیوز؛حجت‌الاسلام و المسلمین سیدابراهیم مهاجریان‌مقدم صبح امروز در پنجمین نشست مجمع عالی بسیج اظهار داشت: دشمن همیشه درصدد اختلاف بوده و هست و یکی از مهم‌ترین حوادث بسیار مهم که در ماه ربیع‌الاول قرار گرفته نهم دی ماه است. 
وی تصریح کرد: نهم دی‌ماه سال 88 مردم ایران اسلامی دست به یک اقدام با بصیرت و آگاهانه زدند و طراحی‌ها و برنامه‌ریزی‌هایی که از سال‌های قبل در خارج انجام داده بودند را خنثی کردند.
رئیس مجمع عالی بسیج طبس گفت: عده‌ای که تجربه در انقلاب مخملی داشتند برنامه‌ریزی کردند در انتخابات ریاست جمهوری سال 88 نظام اسلامی را با مشکل مواجه کنند و بر اساس مدرک قصد براندازی نظام اسلامی را داشتند و در انتخابات با شعار تقلب به جایی نرسیدند و صندوق‌های انتخاباتی نیز بازشماری شد اما یک رای هم جابه جا نشد. 
مهاجریان‌مقدم ادامه داد: خدای را سپاس می‌گوییم که دشمنان ما را از احمق‌ترین انسان‌ها قرار داده و در عصر عاشورا آن روز به مقدسات و پرچم امام حسین(ع) و به اصل ولایت فقیه و به ولی فقیه اهانت کردند و مردم متوجه شدند پشت این جریان چه کسانی قرار دارند. 
وی خاطرنشان کرد: در روز نهم دی با بصیرت‌افزایی مقام معظم رهبری مردم به صورت خودجوش به خیابان‌ها آمدند و حمایت خود را از نظام اسلامی و ولی فقیه اعلام داشتند و بساط فتنه‌گران را جمع کردند و انقلاب را حفظ کردند. 
امام جمعه طبس گفت: به طور قطع نهم دی از مصادیق ایام الله است و مردم باید در مراسم این روز حضور یابند و بازخوانی کنند آنچه در سال 88 اتفاق افتاد و مراسم نهم دی در طبس در محل مسجد جامع کبیر طبس برگزار خواهد شد. 
مهاجریان‌مقدم اظهار داشت: در ارتباط با برگزاری مراسم باید بسیجیان در راس امور اطلاع‌رسانی کنند و بعضی از جریانات در کشور و در استان و بعضی از مسئولان خوششان نمی‌آید این مراسم با شکوه برگزار شود و جریان‌های مرموزی هم نیز وجود دارد تا مراسم نهم دی کمرنگ برگزار شود و عزیزان باید بیشتر توجه داشته باشند و اقدامات مناسب را انجام دهند.

منبع:فارس
کد مطلب: 348467