توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
فرمانده نیروی انتظامی در اهواز:
فرهنگ عاشورا ایران را به تکیه‌گاه کشورهای منطقه تبدیل کرده است
چهارشنبه ۱۷ دی ۱۳۹۳ ساعت ۰۹:۴۸
فرمانده نیروی انتظامی گفت: فرهنگ عاشورا فرهنگ بصیرت و روشنگری است و ایران با این فرهنگ تبدیل به تکیه‌گاه کشورهای منطقه شده است.
به گزارش عرش نیوز؛سردار اسماعیل احمدی مقدم در مراسم صبحگاهی کارکنان نیروی انتظامی خوزستان با تبریک میلاد پیامبر اکرم (ص) اظهار داشت: امیدواریم کسانی که می‌خواهند اسلام را به عنوان چهره‌ای خشن معرفی کنند با بصیرت نخبگان و جان نثاری سربازان اسلام توطئه‌شان خنثی شود و شکست بخورند.

وی افزود: میلاد پیامبر اکرم (ص) فرصت خوبی برای تعامل علما است و باید با مباحث علمی از توطئه و رفتار جاهلانه گروهک‌های تروریستی که می‌خواهد به اسلام ضربه وارد کند جلوگیری کنیم.

فرمانده نیروی انتظامی با بیان اینکه پیام اسلام دوستی و مهربانی است، گفت: زبان اسلام در برابر مجرمان زبان امر به معروف و نهی از منکر است و مجازات آنان آخرین مرحله است.

وی به تحریم پیامبر اکرم توسط مشرکان اشاره و عنوان کرد: حضرت محمد (ص) پس از فتح مکه همه را بخشید و فرمود امروز روز رحمت است، پیامبر الگوی تمام نمای انسان‌ها است و تبعیت از این الگو سبب ایجاد فتنه نمی‌شود.

سردار احمدی مقدم بیان کرد: اسلام دین مهربانی است و سر بریدن انسان‌های بی‌گناه به هر بهانه‌ای جرم بزرگی است که توطئه دشمنان را آشکار می‌سازد.

وی به میزبانی مردم خوزستان از زائران اربعین اشاره و اظهار داشت: همه محبان اهل بیت (ع) دور هم جمع شدند و این از ویژگی‌های فرهنگ عاشورا است.

فرمانده نیروی انتظامی افزود: فرهنگ عاشورا فرهنگ بصیرت و روشنگری است و امروز یکی از مسائل مهم شناخت دوست از دشمن برای خنثی سازی توطئه‌های دشمن است.

وی با بیان اینکه انقلاب اسلامی به دلیل تکیه بر فرهنگ عاشورا تکیه‌گاه کشورهای اسلامی است، گفت: امروز همه سران منطقه به این اعتراف می‌کنند که ایران مرکز ثبات منطقه است.

سردار احمدی مقدم به زندگی اقوام مختلف در کنار هم را از برکات انقلاب عنوان و اظهار داشت: حاصل انقلاب ما ولایت است و ولایت در کشور ما سبب وحدت شده است.

وی به توطئه‌های دشمنان اشاره کرد و افزود: ولایت نماد یکپارچگی و وحدت کشور است و دشمن می‌خواهد به آن ضربه بزند.

فرمانده نیروی انتظامی با اشاره به پیشرفت کشور در زمینه‌های مختلف گفت: اگر مشکلات فعلی وحود نداشت به طور حتم پیشرفت‌ها بیشتر می‌شد ولی ما این تهدید‌ها را تبدیل به فرصت کردیم که سبب تقویت جمهوری اسلامی شده است.

وی افزود: امنیت و پیشرفت امروز کشور حاصل تلاش همه دستگاه‌ها و فرهنگ عمومی است، و باید با حفظ وحدت این امنیت پایدار را حفظ کنیم.

سردار احمدی مقدم با بیان پیشرفت خوزستان در حوزه‌های امنیت و کاهش جرم عنوان کرد: باید از ظرفیت‌های فراوان موجود در این استان جهت پیشرفت خوزستان استفاده کرد.

منبع:تسنیم

کد مطلب: 352381