توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
فوتی‌های حوادث کار در کرمانشاه ۲۲ درصد کاهش یافته است
شنبه ۱۵ شهريور ۱۳۹۳ ساعت ۱۳:۳۵
مدیرکل پزشکی قانونی استان کرمانشاه گفت: بر اساس آمار چهار ماهه ابتدایی امسال تعداد فوتی‌ها بر اثر حوادث کار در استان کرمانشاه در مقایسه با آمار مدت مشابه در سال گذشته ۲۲ درصد کاهش یافته است.
به گزارش عرش نیوز:

آرش سالاری، پیرامون تعداد فوتی‌ها بر اثر سوانح رانندگی در این استان اظهار کرد: در چهار ماه ابتدایی امسال ۲۰۰ نفر بر اثر تصادفات فوت شدند که نسبت به تعداد فوتی‌های مدت مشابه در سال گذشته با تعداد ۱۹۴ نفر این آمار ۳درصد افزایش یافته است.

سالاری با اشاره به آمار تصادفات جرحی در استان کرمانشاه افزود: در این چهار ماه تعداد ۳هزار و ۵۰۳ نفر بر اثر تصادفات مجروح شده‌اند که در مقایسه با تعداد ۳هزار و ۹۸۳ مورد جرحی سال گذشته این آمار نیز از ۱۲درصد کاهش برخوردار است.

مدیرکل پزشکی قانونی استان کرمانشاه بیان کرد: در استان کرمانشاه در مدت چهار ماهه امسال ۶هزار و ۶۹۰ مورد منازعه رخ داده که نسبت به آمار ۶هزار و ۴۶۸ موردی سال گذشته منازعات ۳درصد افزایش یافته‌ است.

سالاری پیرامون موارد قتل گفت: در سال ۹۱ از مجموع ۲۰ نفر مقتول به قتل رسیده با سلاح سرد ۶ نفر آنها زن بوده‌اند که نسبت به تعداد مقتولان ۲۲ نفری در سال ۹۲ ‌شامل ۴ زن آمار قتل در استان ۱۰درصد افزایش داشته است.

وی افزود: در ۴ ماهه ابتدایی امسال ۴ متوفی ناشی از برق گرفتگی در استان ثبت شده این آمار نسبت به سال گذشته ۲۵درصد کاهش یافته و تعداد فوتی بر اثر حوادث کار نیز ۲۲ نفر بوده که در مقایسه با آمار سال گذشته ۲۲درصد کاهش داشته است.
منبع:تسنیم
کد مطلب: 305680
 
 


پربازدیدترین