توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
استاندار البرز:
سند راهبردی جوانان البرز تدوین شود
دوشنبه ۱۰ آذر ۱۳۹۳ ساعت ۱۱:۵۸
استاندار البرز تدوین سند راهبردی جوانان را یکی از الزامات استان در حوزه ساماندهی به امور جوانان دانست.
به گزارش عرش نیوز؛به نقل از پایگاه اطلاع رسانی استانداری البرز، سیدحمید طهایی در سومین جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان استان با بیان اینکه جوانان سرمایه‌های اصلی انقلاب هستند، اظهار داشت: در حفظ و بهره‌مندی و جهت حل و فصل بسیاری از مسائل از این سرمایه می‌توان استفاده کرد.

وی با بیان اینکه در طول سی و چهار سال گذشته، دو موج از سوی جوانان در کشور ایجاد شد و سرمنشاء تحولات تاریخی بود، خاطرنشان کرد: در پیروزی انقلاب اسلامی و هشت سال جنگ تحمیلی جوانان ایران اسلامی موجی از بسیج عمومی را به رهبری امام راحل در دفاع از کشور به راه انداختند و تاریخ ساز شدند و امروز نیز این ظرفیت و استعداد در جوانان کشورمان وجود دارد که تنها باید بسترهای آن را فراهم ساخت.

استاندار البرز با بیان اینکه دانشگاه‌ها و مراکز علمی، از چنین فرصتی برخوردار هستند، افزود: جوانان مستعد فراوانی در دانشگاه‌ها حضور دارند که می‌توان از ظرفیت همفکری آنها در ستاد ساماندهی به امور جوانان استان بهره‌مند شد.

طهایی همچنین تدوین سند راهبردی جوانان را گامی مؤثر در ترسیم نقشه راه در این حوزه برشمرد و تصریح کرد: تدوین این سند باید در دستور کار ستاد ساماندهی امور جوانان استان قرار گیرد.

بهره مندی از تجارب سایر استان‌ها در ایجاد این ستاد نیز از دیگر موضوعات مورد تأکید استاندار بشمار می رفت.

استاندار البرز در محور دیگری عملکرد مدیران را مورد تأکید قرار داد و گفت: مسئولان ضمن بهره‌مندی از نظرات جوانان در تصمیم‌گیری‌ها، پایان هر فصل کاری، با ارزیابی، به خود نمره دهند.

در این نشست، پورتال جامع اوقات فراغت جوانان استان البرز نیز بعنوان یک بانک اطلاعات از فعالان این عرصه، رونمایی شد که کیفی‌سازی محتوای این پورتال نیز مورد تأکید قرار گرفت.

منبع:تسنیم
کد مطلب: 336983