توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
نماینده ولی فقیه در قزوین:
بسیج در مواجهه با توطئه‌های دشمنان هوشیارانه عمل کند
دوشنبه ۳ آذر ۱۳۹۳ ساعت ۱۲:۲۰
نماینده ولی فقیه در قزوین گفت: ملت ایران برابر تمامی توطئه‌ها و نقشه‌های استکبارجهانی هوشیار بوده وهمیشه پشتیبان ولایت خواهند بود.
به گزارش عرش نیوز؛پیش از ظهر امروز جمعی از فرماندهان سپاه استان قزوین با حضور در بیت نماینده ولی فقیه و امام جمعه قزوین با ایشان دیدار و گفت و گو کردند.

در این دیدار آیت‌الله باریک بین نماینده ولی فقیه و امام جمعه قزوین اظهار کرد: امروزبسیج ما در تمام عرصه‌های مختلف این نظام مقدس جمهوری اسلامی نقشی تاثیرگزاری دارد که این اقتدار را مدیون بنیانگذار فقید جمهوری اسلامی است.

وی تصریح کرد: امروز نظام مقدس جمهوری اسلامی شاهد پیشرفت‌های خوبی در بخش‌های مختلف بوده که این برگرفته از خون شهدا والهام گرفته از اسلام ناب محمدی (ص) است و ضرورت دارد تا بسیجیان راه شهدا را ادامه داده و این اقتدار را روز به روز بیشتر کنند.

نماینده ولی فقیه در استان وامام جمعه قزوین خاطرنشان کرد: در دوران دفاع مقدس و آن دوران حماسه و ایثار بسیجیان ما به جبهه‌های حق علیه باطل اعزام شدند تا نگذارند دشمنان به اهداف شوم خود دست پیدا کنند.

امام جمعه قزوین تصریح کرد: به یقین ملت ایران در برابر تمامی توطئه‌ها و نقشه‌های استکبارجهانی هوشیار بوده وهمیشه پشتیبان ولایت خواهند بود و در این زمینه بسیج نقش مهمی دارد.

نماینده مردم قزوین در مجلس خبرگان رهبری بیان کرد: بسیج برای دفاع از نظام جمهوری اسلامی در همه صحنه‌ها حاضر باشد  و در دوران دفاع مقدس در جبهه‌ها همین بسیجیان ما از عزت ایران و اسلام دفاع کردند.

آیت الله باریک بین به نقش بسیج در بخش‌های سازندگی هم اشاره و تصریح کرد: بسیج در حوزه سازندگی وکمک به رشد وتوسعه کشور نیز همواره آماده خدمت بوده ونقش مهمی را ایفا می‌کند.

در ابتدای این دیدار حجت الاسلام معبودی (مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در سپاه صاحب الامر (عج) استان نیز ضمن گرامیداشت هفته بسیج اظهار کرد: بسیج فقط یک نیرویی نیست که در مواقع نظامی کارایی داشته باشد بلکه کارکرد آن در قسمت‌های دیگر در عرصه‌های سیاسی و فرهنگی است.

حجت الاسلام معبودی تصریح کرد: تشکیل بسیج نشانه درایت و تدبیر امام خمینی (ره) بود که امروز می‌بینیم که بسیج در تمام عرصه های مختلف پیشتاز و پیشگام است.

سردار شاهرخی فرمانده سپاه استان نیز در این دیدار یاد و خاطره شهدای نظام مقدس جمهوری اسلامی و شهدای بسیجی را گرامی داشت و گفت: بسیج در کشور به عنوان جمعیت مدافع انقلاب واسلام برقرار شد و آنها در هشت سال دفاع مقدس همیشه در صحنه بودند و از این خاک مقدس دفاع کردند.

سردار شاهرخی تصریح کرد: باید یاد خاطره شهدای نظام مقدس جمهوری اسلامی و همچنین شهدای بسیجی که در این راه به شهادت رسیدند را گرامی بداریم.

در این مراسم از حجت الاسلام علی ارباب (رئیس دفتر نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه قزوین ) به عنوان یکی از بسیجیان نمونه طلاب توسط امام جمعه قزوین قدردانی شد.

منبع:تسنیم

کد مطلب: 333986