توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه زاهدان:
بیش از ۱.۵ میلیارد لیتر فرآورده‌های نفتی در زاهدان توزیع شد
شنبه ۱۳ دی ۱۳۹۳ ساعت ۱۱:۳۱
مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه زاهدان گفت: در ۹ ماهه امسال بیش از ۱.۵ میلیارد لیتر انواع فرآورده‌های نفتی در منطقه زاهدان توزیع شده است.
به گزارش عرش نیوز؛به نقل از روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه زاهدان، دادخدا اعتصامی با بیان اینکه در ۹ ماهه امسال بیش از ۱.۵ میلیارد لیتر انواع فرآورده نفتی در منطقه زاهدان توزیع شده است، اظهار داشت: این فرآورده‌ها شامل ۴۱۲ میلیون لیتر بنزین، ۲۳۴ میلیون نفت سفید، ۶۶۶ میلیون و ۳۲۷ هزار لیتر نفت گاز (با احتساب مصارف نیروگاه‌ها)، ۲۱۴ میلیون نفت کوره و ۱۰ میلیون و ۹۴۳ هزار لیتر سوخت هوایی بوده که در نواحی زاهدان، زابل، خاش و سراوان توزیع شده است.

وی افزود: در مقایسه با مدت مشابه سال قبل به‌جز نفت گاز نیروگاهی که با کاهش ۴ درصدی روبه‌رو بوده، مصرف سایر فرآورده‌ها افزایش یافته است.

مدیر منطقه زاهدان درصد افزایش بنزین و نفت گاز (به‌جز مصرف نیروگاهی) را به ترتیب ۱۰ و ۱۹ درصد، نفت سفید را ۴۱ درصد و افزایش مصرف نفت کوره را ۲۲ درصد اعلام کرد.

اعتصامی گفت: منطقه زاهدان یکی از مناطق ۳۷گانه شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ایران است که با دارابودن چهار ناحیه زاهدان، زابل، خاش و سراوان، وظیفه خدمت رسانی در شمال، مرکز و بخش‌هایی از جنوب استان سیستان و بلوچستان را به عهده دارد.

منبع:تسنیم
کد مطلب: 350185