توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
نماینده ولی فقیه در لرستان:
بسیج یک حقیقت سربلند، باعزت و باعظمت است
شنبه ۱ آذر ۱۳۹۳ ساعت ۱۱:۰۳
نماینده ولی فقیه در لرستان گفت: امروز بسیج به عنوان یک حقیقت ماندنی، تأثیرگذار، سربلند، باعزت و باعظمت تبدیل شده است.

به گزارش عرش نیوز؛حجت‌الاسلام والمسلمین سیداحمد میرعمادی صبح امروز در مراسم دیدار فرماندهان، مسئولان و کارکنان سپاه حضرت ابوالفضل لرستان ضمن تبریک هفته بسیج گفت: هفته بسیج فرصتی است که ما نگاهی به کارنامه درخشان بسیج داشته باشیم زیرا امروز بسیج به یک حقیقت ماندنی و تأثیرگذار تبدیل شده است.

وی عنوان داشت: امروز کسی نمی‌تواند انکار کند که بسیج یک حقیقت تأثیرگذار است و همه مردم دوست و دشمن به توانمندی‌های بسیج در عرصه‌های مختلف اعتراف دارند.

میرعمادی خاطرنشان کرد: بسیج یک نیروی توانمند، قدرتمند و کارآمد در تمام میدان‌هاست از این رو باید گفت امروز تفکر بسیجی در جامعه رواج پیدا کرده است.

نماینده ولی فقیه در لرستان گفت: در تمام کارها به ویژه فناوری هسته‌ای با آن حساسیت و ظرافت نقش بسیج را ما مشاهده می‌کنیم و شاهد کارشناسان بسیجی در این عرصه هستیم.

وی افزود: امروز در بحث اختراعات می‌بینیم که خلاقانه بسیج کارهای بزرگی را انجام داده است.

وی با اشاره به اینکه بسیج امروز در عرصه‌های نظامی، اقتصادی و ... نقش تأثیرگذاری داشته است یادآور شد: امسال که مقام معظم رهبری به عنوان سال اقتصاد و فرهنگ نامگذاری کرده‌اند فرهنگ و  اقتصاد را تنها با تفکر بسیجی می‌توانیم درست کنیم.

میرعمادی تصریح کرد: امروز تفکر بسیجی یک الگو و سرمشق در امر مدیریت جامعه شده است و این تفکر در مدیریت نقش اساسی داشته است زیرا این الگو ایده و فکر همیشه موفق بوده است.

میرعمادی گفت: امروز بعد از 35 سال از این شجره طیبه ما شاهد عظمت این نیرو هستیم.

امام جمعه خرم‌آباد عنوان داشت: بسیج به سه معدن جوشان و پایان‌ناپذیر مانند ارتباط با خدا، مردمی بودن و ولایت وصل شده است.

میرعمادی یادآور شد: نخستین منبع بسیج ارتباط بسیج با خداست زیرا بسیج لشکر مخلص خداست و کار آن خدایی است.

وی افزود: دومین منبع پایان‌ناپذیری بسیج مردمی بودن آن است که تا زمانی مردم هستند بسیج نیز است.

وی با اشاره به اینکه همه آحاد مردم ایران بسیجی هستند خاطرنشان کرد: شاکله بسیج را ولایت تشکیل می‌دهد از آن جهت حرکت بسیج و روحیه تفکر بسیجی ناشی از ولایت فقیه است.

امام جمعه خرم‌آباد گفت: چرا بسیج یک حقیقت است؟ زیرا وصل به خدا، وصل به مردم و وصل به ولایت است.

میرعمادی عنوان داشت: جنس بسیج ما ولایی، خدایی و منحصر به فرد است.

وی در ادامه به افق آینده بسیج اشاره کرد و گفت: افق آینده بسیج همانطور که مقام معظم رهبری تأکید داشتند تشکیل بسیج جهان اسلام است از این رو رسالت جدید ما امروز برای تحقق بسیج جهان اسلام این است که نیازمند وحدت اسلامی هستیم.

نماینده ولی فقیه در لرستان گفت: باید از تفرقه و اختلاف دوری کنیم و یکپارچه جهان اسلام را به شعار مرگ بر آمریکا هدایت کنیم.

وی یکی دیگر از وظایف ما را برای افق آینده بسیج ترک عناصر تکفیری، تروریستی، ضد دین از جهان اسلام دانست و گفت: باید از جهان اسلامی یک جریان ضد تکفیری به وجود بیاید.

وی یادآور شد: یکی دیگر از وظایف ما برای افق آینده بسیج این است که باید تجربه سنگین 35 ساله بسیج را به جهان اسلام معرفی کنیم و در این زمینه وظیفه ما ترویج، تفکر و اهداف بسیجی است.

میرعمادی یادآور شد: روش بسیج روش فطری و عقلانی است و روش‌ بسیج همان سیره ائمه (ع) است که باید اینها را در قالب‌های جدید و نو به دنیا معرفی کنیم.

منبع:فارس

کد مطلب: 332833