توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
استاندار کردستان:
جایگاه والای مدیران کردستان مدیون انقلاب اسلامی است
يکشنبه ۱۱ خرداد ۱۳۹۳ ساعت ۱۷:۴۶
استاندار کردستان جایگاه والای مسئولان استان و وجود جامعه اسلامی را مدیون امام خمینی(ره) و انقلاب اسلامی ایران دانست.

به گزارش عرش نیوز،عبدالمحمد زاهدی شنبه شب در جلسه ستاد گرامیداشت 14 خرداد سالگرد ارتحال امام خمینی(ره) که در سالن دولت استانداری برگزار شد، اظهار کرد: مسئولان باید بدانند که اگر امام خمینی و انقلاب اسلامی نبود ما این جایگاه و سمت را نداشتیم که بتوانیم خدمتگزار مردم باشیم.

وی افزود: همکاری در برگزاری مراسم سالگرد ارتحال امام(ره) وظیفه و رسالت همه ما مسئولان است و باید به بهترین نحو ممکن بتوانیم برنامه‌های سالگرد ارتحال امام را برگزار کنیم.

نماینده اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی و عضو کمیته فرهنگی ستاد ارتحال امام خمینی(ره) استان کردستان نیز در این جلسه با اشاره به اینکه با حضور 21 دستگاه استان کمیته فرهنگی برگزار شده است، افزود: در راستای برنامه‌ریزی‌های این کمیته برنامه‌های نمایشگاه کتاب، مسابقه خوشنویسی، شب شعر و ختم قرآن کریم مصوب شده است.

کامل گلباغی افزود: یک‌هزار و 200 جلد کتاب و 900 حلقه نرم‌افزار سفر رهبری به کردستان نیز تهیه شده تا به زائران مرقد امام اهدا شود.

وی خاطرنشان کرد: در صورت همکاری سایر ادارات فرهنگی بسته‌های فرهنگی به تعداد زائران تهیه و در اختیار همه زائران مرقد امام خمینی(ره) قرار می‌گیرد.

وی اضافه کرد: محصولات فرهنگی تهیه شده با اعتبار 8 میلیون و 500 هزار تومان از سوی اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی تهیه شده است.

در این جلسه ادارات تبلیغات اسلامی، شهرداری، بیمه، علوم پزشکی، دانشگاه کردستان، مرکز بزرگ اسلامی غرب کشور و برخی از ادارات فرهنگی استان تهیه 7 هزار بسته فرهنگی برای 7 هزار زائر مرقد امام را تقبل کردند./فارس

کد مطلب: 267737