توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
میرشکاری :
قهرمان شمشیر بازی ایران از چنگال آدم ربایان رهایی یافت
شنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۳ ساعت ۱۷:۵۹
حامد صداقتی قهرمان شمشیر بازی ایران به همراه یکی از دوستانش که بیش از 3 ماه در اسارت آدم ربایان به سر می بردند با تلاش اعضای شورای تامین سیستان و بلوچستان و سربازان گمنان امام زمان(عج) از چنگال آدم ربایان ازاد شدند.
به گزارش عرش نیوز به نقل از خبرنگار مهر، دبیر و سخنگوی شورای تامین سیستان و بلوچستان با تایید این خبر در گفتگو با مهر اظهار داشت: با تدبیر اعضای شورای تامین و اشراف کامل نیروهای اداره اطلاعات مخفیگاه اشرار و آدم ربایان طی یک عملیات ضربتی شناسایی و کشف شد.

 
علی اصغر میرشکاری در این رابطه به مهر گفت: در این عملیات حامد صداقتی قهرمان شمشیر بازی ایران و یکی دیگر از همراهانش که در اسارت اشرار به سر می برند صحیح و سالم آزاد سازی شدند.

 
مدیر کل امنیتی و انتظامی استاندار سیستان و بلوچستان بیان داشت: در این عملیات تعدادی از اشرار که در این رابطه مشارکت داشتند دستگیر شدند.

 
وی افزود: در حال حاضر گروگان های رهایی یافته به منظور تکمیل تحقیقات در زاهدان به سر می برند و طی تماس تلفنی با خانواده خود خبر سلامتی خود را ابراز داشته اند.

 
به گزارش خبرنگار مهر، محمدعلی غفاری، حامد صداقتی و مهدی حسینی سه سرنشین خودروی پژو پارس که دهم اردیبهشت ماه سال جاری از تهران به بندر چابهار سفر کرده بودند در 60 کیلومتری شهرستان خاش مورد حمله اشرار مسلح قرار گرفتند که در این حمله محمدعلی غفاری جوان 29 ساله تهرانی به دلیل اصابت گلوله به ناحیه سر جان خود را از دست داد و دو سرنشین دیگر ربوده شدند.

 
ربایندگان شمشیر باز ملی پوش ایرانی با انتشار ویدئویی از حامد صداقتی در فضای مجازی در ماه های گذشته خواستار دریافت 5 میلیون دلار در ازای آزادسازی وی شدند و این موضوع باری دیگر گمانه زنی ها در خصوص علت این آدم ربایی را شدت بخشید.

 
آدم ربایی به قصد اخاذی

 
با قتل یکی از سرنشینان این خودرو و ناپدید شدن دو تن دیگر در دهم اردیبهشت ماه سال جاری پرونده‌ای در پلیس آگاهی شهرستان خاش تشکیل و تحقیقات پیرامون این حادثه آغاز شد.

 
رییس پلیس اسبق آگاهی سیستان و بلوچستان پیش از این اعلام داشت: بررسی صحنه جرم حاکی از شرارت افرادی ناشناس به قصد گروگان‌گیری است.

 
سرهنگ محسن عطار در گفتگو با مهر گفت: کارآگاهان انتظامی تحقیقات گسترده ای را به منظور ردیابی و اطلاع از سرنوشت دو سرنشین این خودرو آغاز کرده‌اند و تمامی سرنخ ها حاکی از آدم ربایی به قصد اخاذی است.
کد مطلب: 297130