توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
امام جمعه اهل سنت ارومیه:
سکوت مجامع جهانی درمقابل کشتار فلسطینیان دل های مسلمانان را به درد آورده است
يکشنبه ۲۹ تير ۱۳۹۳ ساعت ۱۱:۱۹
امام جمعه اهل سنت ارومیه با وحشیانه خواندن جنایات رژیم صهیونیستی در غزه گفت: سکوت مجامع بین المللی در مقابل کشتار زنان و کودکان فلسطینی داغ بزرگی است که دل های مسلمانان جهان را به درد آورده است.
 
عرش نیوز به نقل از ایرنا،ملا عبدالقادر بیضاوی افزود: محاصره غزه و محروم نگه داشتن فلسطینیان از دسترسی به غذا و دارو فجیع ترین جنایتی است که تاریخ به خود دیده است.

 
وی با اشاره به جنایات گروهک تروریستی داعش در عراق گفت: اسرائیل از یک سو داعش را در عراق مشغول قتل عام مردم کرده و در سوی دیگر خود دوباره غزه را با خاک و خون یکسان کرده است.

 
امام جمعه اهل سنت ارومیه یادآور شد: رژیم صهیونیستی با قتل عام مردم فلسطین نگاه ملت های مسلمان و غیر مسلمان را به ملت فلسطین جلب کرد و برخلاف تصورات خود با موجی از کینه و نفرت جهان مواجه شد.

 
وی با اشاره به نزدیکی روز جهانی قدس و ضرورت مقابله با جنایات رژیم صهیونیستی در غزه اظهار کرد: روز جهانی قدس تجلی اقتدار مسلمانان در برابر اسرائیل غاصب است.

 
وی به فرمایش امام راحل اشاره کرد و افزود: همانگونه که امام راحل فرمودند اسرائیل غده سرطانی است و باید از بین برود بنابراین برای نابودی این غده سرطانی امروز اتحاد جهان اسلام ضرورتی اجتناب ناپذیر است.

 
امام جمعه اهل سنت ارومیه نسبت به حضور گسترده مردم در روز قدس تاکید کرد و افزود: هر اندازه صف ها به هم پیوسته تر و فریادهای مرگ بر اسرائیل بیشتر باشد به همان اندازه لرزه بر اندام این رژیم بیشتر حاکم خواهد شد.

 
وی حضور در این راهپیمایی را وظیفه تمام مسلمانان خواند و گفت: هر مسلمانی باید در راهپیمایی این روز شرکت کرده و به حرمت خون کودکان معصوم و زنان مظلوم انزجار خود را از رژیم صهیونیستی به نمایش بگذارد.

 
ملا بیضاوی اضافه کرد: رمضان امسال شاهد دردناک ترین حادثه ای بود که به دست تل آویو و با تایید کاخ سفید صورت گرفت و وحشیگری به اوج خود رسید چنانکه مسلمانان و غیر مسلمانان جهان علیه جنایات این رژیم لب به اعتراض گشودند.

 
وی روز قدس را تیری زهرآلود بر پیکره اسرائیل غاصب عنوان کرد و افزود: اقتدار و عظمت حضور مسلمانان ابهت رژیم صهیونیستی را به لرزه درمی آورد.
کد مطلب: 287230