توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
معاون ترافیک شهرداری ارومیه:
ناوگان تاکسی‌رانی ارومیه به سامانه پرداخت الکترونیکی مجهز می‌شود
سه شنبه ۹ دی ۱۳۹۳ ساعت ۲۱:۵۳
معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری ارومیه گفت: سال آینده ناوگان تاکسی‌رانی ارومیه به سامانه پرداخت الکترونیکی تجهیز می‌شود.
به گزارش عرش نیوز: سیروس ذاتی در سومین جلسه شورای هماهنگی ترافیک آذربایجان‌غربی اظهار داشت: از جمله طرح‌هایی که امسال در معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری ارومیه مورد مطالعه قرار گرفته، به هنگام‌سازی مطالعات طرح جامع و امکان‌سنجی سامانه‌های حمل و نقل ریلی است.

معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری ارومیه گفت: از سوی دیگر مطالعات و اصلاح هندسی نقاط حادثه‌ساز ارومیه نیز مورد توجه جدی قرار داشته و در این باره مطالعات مکان‌یابی پارکینگ‌های سطح شهر در هسته مرکزی نیز در حال انجام است که نتایج آن به زودی اعلام می‌شود.

ذاتی با اشاره به برنامه‌های سال آینده این معاونت بیان کرد: مطالعات امکان‌سنجی تعیین و طراحی مسیرهای دوچرخه‌سواری در سطح شهر، مطالعات محدوده زمانی و مکانی تردد خودروها در هسته مرکزی شهر و از سوی دیگر به‌هنگام‌سازی مطالعات سامان‌دهی اتوبوسرانی در دستور کار قرار می‌گیرد.

وی تصریح کرد: از سوی دیگر ایجاد بانک اطلاعاتی تجهیزات و تاسیسات ترافیکی در سطح شهر در روی نقشه انجام شده و چند پروژه عمرانی مانند خرید و نصب و نگهداری چراغ‌های راهنمایی در تقاطع‌ها و میادین شهر و نیز خرید و نصب دوربین‌های ثبت تخلفات رانندگی در محدوده ترافیکی شهر نیز انجام می‌گیرد.

معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری ارومیه از ثبت نام ۶۷۶ تاکسی برای نوسازی در سال ۹۳ خبر داد و اظهار داشت: در این باره ۳۰۰ دستگاه تاکسی کار بانکی خود را انجام داده و در شرف تحویل خودروها هستیم اما ۲۳ دستگاه تحویل شده و ۳۰۰ تاکسی نیز به زودی تحویل می‌شود.

ذاتی با بیان اینکه از سال آینده ناوگان تاکسی‌رانی ارومیه به پرداخت الکترونیکی تجهیز می‌شود، گفت: از سوی دیگر راه‌اندازی تاکسی‌های گردشگری در برخی مکان‌های تجاری نیز انجام می‌شود.

معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری ارومیه بیان کرد: راه‌اندازی شرکت‌های حمل بار نیز برای سال آینده ساماندهی می‌شود.

منبع: تسنیم
کد مطلب: 349033