توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
مسابقه‌های والیبال جوانان کشور در گنبدکاووس پایان یافت
چهارشنبه ۱۰ دی ۱۳۹۳ ساعت ۱۰:۱۹
مسابقه‌های والیبال قهرمانی جوانان کشور با معرفی سه تیم برتر در گنبدکاووس پایان یافت.
به گزارش عرش نیوز؛مسابقه‌های والیبال گروه یک قهرمانی جوانان کشور، با صعود تیم‌های پیکان تهران، تعاون گنبدکاووس و میزان مشهد به مرحله دوم در گنبدکاووس پایان یافت.

در روز پایانی این رقابت‌ها تیم پیکان تهران با نتیجه 3 بر صفر  شهرداری تبریز را شکست داد و میزان مشهد هم با همین نتیجه برابر شهرداری زاهدان پیروز شد.

دو نماینده استان گلستان در این رقابت‌ها نیز در دیدار پایانی این مرحله به مصاف هم رفتند که در پایان تیم تعاون با نتیجه 3 بر یک برابر جواهری گنبدکاووس پیروز شد و به مرحله دوم صعود کرد و تیم جواهری با اینکه تا روز پایانی در مکان دوم جدول رده‌بندی قرار داشت به جایگاه چهارم سقوط کرد و از صعود به مرحله بعد بازماند.

در پایان این مسابقات تیم پیکان تهران با 15 امتیاز در جایگاه نخست قرار گرفت و تیم‌های تعاون گنبدکاووس و میزان مشهد با 10 و 9 امتیاز دوم و سوم شدند و به مرحله بعد صعود کردند.

رقابت‌های گروه دوم مسابقه‌های والیبال گروه یک قهرمانی جوانان کشور هم با شرکت تیم‌های شهرداری ارومیه، نوین کشاورز، وزارت دفاع، متین، پارس مهر فارس، آلومینیوم بندر عباس و سایپای البرز در ارومیه برگزار شد که در پایان تیم‌های شهرداری ارومیه، نوین کشاورز و متین ورامین به مرحله دوم صعود کردند.

مرحله نهایی این مسابقات در ماه آینده با شرکت 6 تیم برتر برگزار می‌شود.

مسابقه‌های والیبال گروه یک قهرمانی نوجوانان کشور نیز 9 تا 13 آذر در گنبدکاووس برگزار شد.

منبع:تسنیم

کد مطلب: 349231