توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
کشف 18 تن انواع مواد مخدر در خراسان جنوبی
يکشنبه ۱۶ آذر ۱۳۹۳ ساعت ۱۰:۰۴
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار خراسان جنوبی گفت: طی هشت ماه سال جاری بیش از 18 تن انواع مواد مخدر در سطح استان کشف و 574 نفر نیز دستگیر شدند.

به گزارش عرش نیوز؛سید محمد حسینی صبح امروز در شورای فرعی مبارزه با مواد مخدر شهرستان خوسف اظهار داشت: اعتیاد به مواد مخدر امروزی نیست بلکه ریشه تاریخی دارد.

وی ادامه داد: باید میدان مانور را از دشمن گرفته و اجازه ندهیم در کشور ما به راحتی مانور، توزیع و پخش مواد مخدر داشته باشد.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار خراسان جنوبی با بیان اینکه یکی از عوامل اعتیاد به مواد مخدر بیکاری است، گفت: باید از ظرفیت کشور به پرچم‌داری مدیریت کشوری استفاده کرد.

وی با اشاره به اینکه برای موفق عمل کردن باید از جزیره‌ای برخورد کردن بپرهیزید، تاکید کرد: هماهنگی بین بخش‌ها و دستگاه‌ها اعم از دولتی و خصوصی یکی از عوامل موفقیت است.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار خراسان جنوبی یادآور شد: طی هشت ماه گذشته بیش از 18 تن انواع مواد مخدر در سطح استان کشف و ضبط شده است.

حسینی با بیان اینکه طی این جریان 574 نفر از متهمان دستگیر و تحویل مقامات قضایی شدند، خاطرنشان کرد: بیشترین کشفیات در منطقه نهبندان و کویر بوده است.

منبع:فارس

کد مطلب: 339430