توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
مدیرعامل آب و فاضلاب روستایی خراسان شمالی خبر داد
رشد ۵۴ درصدی مصوبات سفر رهبر انقلاب در بخش آب روستایی خراسان شمالی
چهارشنبه ۷ آبان ۱۳۹۳ ساعت ۱۰:۵۱
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب روستایی خراسان شمالی گفت: اجرای مصوبه‌های سفر رهبر معظم انقلاب به این استان در آب روستایی تاکنون ۵۴ درصد پیشرفت فیزیکی دارد.

به گزارش عرش نیوز، روشن روان در گفت‌وگو با تسنیم اظهار کرد: هم اکنون 13 پروژه مصوب سفر رهبری در این شرکت در حال اجرا است.

وی توضیح داد: آبرسانی به مجتمع کلاته ابریشم و نیز دفع بهداشتی فاضلاب روستای تازه قلعه از پروژه های در دست اجرا در شهرستان راز و جرگلان است که تاکنون 15.5 میلیارد ریال از 21.7 میلیارد ریال اعتبار مصوب برای اجرای این دو طرح تخصیص یافته است.

وی افزود: تامین آب آشامیدنی و آبرسانی به مجتمع های چری در شهرستان فاروج، سارمران و سینان در شهرستان اسفراین، ناویا در جاجرم و گرمه، و سلولی در شهرستان بجنورد از جمله مجتمع‌های در سال اجرا توسط این شرکت است.

روشن روان تصریح کرد: در شهرستان شیروان نیز مجتمع‌های تکمران، زیدر- سرانی-گیفان، قلعه حسن و برزلان از محل بودجه سفر رهبر معظم انقلاب در حال اجرا است.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب روستایی خراسان شمالی گفت: آبرسانی به مجتمع کالیمانی و خرتوت نیز در حال پیگیری است که 31 میلیارد ریال اعتبار دارد.

وی خاطرنشان کرد: با بهره‌برداری از 13 پروژه مزبور، 41هزار و 288 نفر از مردم روستای استان در قالب 9 هزار و 931 خانوار از مزایای آن بهره مندی می‌شوند.

وی افزود: اجرای این تعداد پروژه 173 میلیارد ریال اعتبار مصوب دارد که در سال های 91 و 92، 145 میلیارد ریال تخصیص یافته است.

کد مطلب: 325633