توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
تیم بسکتبال شهرداری اراک از سد شهرداری تبریز گذشت
شنبه ۶ دی ۱۳۹۳ ساعت ۰۸:۲۷
سرپرست تیم بسکتبال شهرداری اراک گفت: در هفته سیزدهم لیگ دسته یک کشور تیم بسکتبال شهرداری اراک توانست از سد تیم بسکتبال شهرداری تبریز عبور کند.

به گزارش عرش نیوز؛سید حسین بنی جمالی با اشاره به تمرینات بسیار خوب این تیم و آمادگی کامل تیم برای حضور در این مسابقه اظهار داشت: تیم بسکتبال شهرداری با استفاده از مربیان مجرب و نیز تمرینات بسیار عالی توانست در خانه حریف این تیم را شکست دهد.

وی افزود: دراین مسابقه که به میزبانی تبریز برگزار شد تیم بسکتبال شهرداری اراک توانست با نتیجه 43 بر 36 این تیم را شکست دهد.

سرپرست تیم بسکتبال شهرداری اراک تصریح کرد: استان مرکزی دارای ظرفیت و توانمندی بسیار بالایی در رشد و توسعه ورزش بوده و در تمامی رشته‌ها می‌تواند با استفاده از ورزشکاران بومی به عنوان‌های بسیار خوبی دست پیدا کند.

بنی جمالی با اشاره به اینکه باشگاه شهرداری در حمایت از ورزش استان گام‌های خوبی را برداشته گفت: تاکنون بیشتر رشته‌هایی که مورد حمایت این باشگاه هستند توانسته‌اند عناوین خوبی را کسب کنند که در این راستا حمایت مسئولان بسیار مهم و تاثیرگذار است.

وی افزود: استعدادیابی در رشته‌های ورزشی باید در اولویت قرار گیرد و باید تلاش شود تا بتوانیم ورزشکاران بومی را بیشتر فعال کنیم و فرهنگ ورزش را در جامعه نهادینه کنیم.

سرپرست تیم بسکتبال شهرداری اراک تصریح کرد: ظرفیت‌های ورزشی استان تاکنون مورد بی مهری قرار گرفته‌اند و این مهم مغفول مانده است باید تلاش شود تا با تعامل بیشتر اداره کل ورزش و جوانان با این باشگاه بتوانیم جایگاه واقعی ورزش استان را تثبیت کنیم.

منبع:تسنیم

 

کد مطلب: 346937