توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
۲۰ هکتار از اراضی جنگلی نکا در آتش سوخت
دوشنبه ۲۴ آذر ۱۳۹۳ ساعت ۱۷:۵۳
در پی وقوع آتش سوزی در جنگل‌های شهرستان نکا، ۲۰ هکتار از اراضی جنگلی در این شهر دچار حریق شد.
به گزارش عرش نیوز، به نقل از پایگاه خبری پلیس مازندران از نکا، در پی کسب خبری از مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ شهرستان نکا مبنی بر وقوع آتش سوزی در اراضی جنگلی در روستای ملاخیل، ماموران پاسگاه انتظامی پی رجه سریعاً به محل حادثه عزیمت کردند.

ماموران با حضور در محل حادثه در بررسی های به‌عمل آمده دریافتند، حدود ۲۰ هکتار از اراضی جنگلی طمعه حریق شده که با حضور گروههای امداد و نجات و آتش نشانی تلاش برای مهار آتش در دستور کار قرار گرفت.

ماموران پاسگاه انتظامی بیشه بنه از وقوع آتش سوزی در مراتع روستای یخ کش با خبر و سریعاً به محل حادثه عزیمت کردند. ماموران با حضور در محل حادثه دریافتند، بیش از یک هکتار اراضی جنگلی در این روستا دچار حریق شد که با حضور عوامل جنگلبانی و آتش نشانی حریق مهار شد.

کشف ۹۵ هزار نخ سیگار خارجی قاچاق در بهشهر

فرمانده انتظامی بهشهر، از کشف ۹۵ هزار نخ سیگارخارجی قاچاق در طرح ارتقا امنیت اجتماعی خبر داد.

سرهنگ سید محسن جعفری افزود: ماموران انتظامی این فرماندهی با انجام یک سری اقدامات اطلاعاتی و تحقیقات پلیسی، ضمن شناسایی مناطق آلوده و جرم خیز با هماهنگی قضایی، طرح ارتقای امنیت اجتماعی را به مرحله اجرا گذاشتند.

وی گفت: در این طرح هشت متهم به سرقت ، چند قاچاقچی کالا و توزیع کنندگان خرد موادمخدر شناسایی و دستگیر شدند.

دستگیری سارق حرفه ای مغازه ها در جویبار

ماموران پلیس آگاهی شهرستان جویبار، سارق حرفه ای مغازه را با ۱۳۰ میلیون ریال اموال مسروقه شناسایی و دستگیر کردند. در پی کسب خبری از مرکز فوریت های پلیسی۱۱۰ شهرستان جویبار، مبنی بر سرقت از فروشگاه های رایانه و گوشی تلفن همراه از سوی سارق یا سارقان ، موضوع به طور ویژه در دستور کار ماموران پلیس آگاهی این شهرستان قرار گرفت.

ماموران با انجام یک سری اقدامات اطلاعاتی و تحقیقات گسترده پلیسی، با تقویت گشت های انتظامی رد یکی از سارقان حرفه ای را زدند. با کشف این سرنخ ، مخفیگاه متهم به سرقت در یکی از مناطق مسکونی این شهر شناسایی و با هماهنگی قضایی در عملیاتی غافلگیرانه دستگیر شد.

متهم ۲۷ ساله در تحقیقات و بازجویی های فنی پلیس ضمن اعتراف به بزه انتسابی به چندین فقره سرقت دیگر از واحد های صنفی پوشاک ونمایشگاه اتومبیل اعتراف کرد.

منبع: تسنیم
کد مطلب: 343237