توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
سردار نقدی: سردرگمی را در رفتار مستکبران می توان دید
جمعه ۲ آبان ۱۳۹۳ ساعت ۱۳:۵۳
رییس سازمان بسیج مستضعفین گفت: امروز گیجی و سردرگمی را در رفتار مستکبران به وضوح می توان دید و دیگر سلاح آنان کارآیی ندارد.
به گزارش عرش نیوز؛سردار 'محمدرضا نقدی' روز جمعه در رزمایش رزمی، فرهنگی 'الی بیت المقدس' استان کردستان در سنندج، اظهار کرد: دشمن با فهم اینکه از راه نظامی توان جنگیدن با ما را ندارد به اختلاف افکنی و دامن زدن به مسایل قومی، مذهبی و فرقه ای روی آورده است.

وی به فعالیت 93 شبکه ماهواره ای برای دامن زدن به اختلافات و توهین به مقدسات شیعه و سنی اشاره کرد و گفت: البته دست آنان برای مسلمانان رو شده چرا که گردانندگان این شبکه ها انگلیس خبیث است.

رییس سازمان بسیج مستضعفین افزود: اگر شبکه ای ادعای مسلمانی دارد باید در یکی از کشورهای اسلامی فعالیت کند نه اینکه از انگلیس برنامه پخش کند.

وی با اشاره به اینکه رهبر معظم انقلاب توهین به مقدسات را حرام اعلام کرده اند، گفت: افرادی روحانی نما در شبکه های به اصطلاح دینی و مذهبی به مقدسات اهل تسنن و تشیع توهین می کنند و از این طریق می خواهند آتش اختلافات را شعله ور کنند.

سردار نقدی اظهار کرد: در ایران اسلامی شیعه و سنی در کنار هم با همدلی زندگی می کنند و این همراهی و همدلی را در دوران دفاع مقدس به خوبی ثابت کرده اند.

وی تاکید کرد: مسلمانان اهل تسنن و تشیع در ایران اسلامی به هیچ قیمتی وحدت خود را از دست نمی دهند و تا آزادی کامل قدس شریف به مبارزه علیه مستکبران و صهیونیست ها ادامه می دهند.

وی از خانواده شهید 'قادر خانزاده' در شهرستان بانه که شش شهید تقدیم نظام اسلامی کرده اند و نیز شهید 'ماموستا شیخ الاسلام' به عنوان نمونه بارز شهدای اهل تسنن برای دفاع از اسلام و انقلاب اسلامی یاد کرد.

رییس سازمان بسیج مستضعفین، عقب نشینی دشمنان اسلام از مواضع خود در کشورهای اسلامی را ناشی از ایستادگی و مقاومت رزمندگان اسلام دانست.

نقدی گفت: صهیونیست ها و مستکبران تا زمانی که در جنگ علیه مسلمین پیروز می شوند آن را مشروع و خوب می دانند اما زمانی که مسلمانان در جنگ بر آنان غلبه می کنند جنگ را بد دانسته و خواستار پایان دادن به آن می شوند.

وی به پیروزی مردم مسلمان فلسطین، عراق و سوریه در برابر مستکبران اشاره کرد و گفت: اکنون که عوامل آنان شکست خورده و مجبور به عقب نشینی شده اند می گویند جنگ بد است و خواهان پایان دادن به جنگ هستند.

سردار نقدی حضور بسیجیان در رزمایش های مختلف را دارای پیام های زیادی برای دشمنان دانست و گفت: یکی از این پیام ها به رژیم صهیونیستی برای رها کردن سرزمین های اشغالی است.

وی با اشاره به تهدید فرهنگی و نرم دشمن علیه ایران اسلامی، گفت: دشمن برای گرفتن اقتدار ما، رو به تهدیدات نرم و فرهنگی آورده اما با ایمان و وحدت این ترفند آنان را نیز خنثی خواهیم کرد.

نقدی خواستار توجه بیشتر به حلقه های تربیتی صالحین شد و با قدردانی از نقش روحانیون در تربیت اسلامی جوانان، گفت: باید برنامه های فرهنگی گسترده ای برای دفع تهدیدات دشمن اجرا شود.

رییس سازمان بسیج مستضعفان در ادامه از تلاش و مجاهدات پیشمرگان مسلمان کرد در دوران دفاع مقدس قدردانی کرد و گفت: این افراد در دفاع از اسلام و انقلاب اسلامی زحمات بسیاری کشیدند که جای تقدیر دارد.

رزمایش الی بیت المقدس امروز با حضور 20 هزار بسیجی در قالب 69 گردان در 10 شهرستان کردستان آغاز شد.


منبع:ایرنا
کد مطلب: 323734