توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
استاندار خراسان جنوبی :
مردم بی صبرانه منتظر استقبال از رییس جمهوری هستند
دوشنبه ۱ دی ۱۳۹۳ ساعت ۱۲:۰۸
استاندار خراسان جنوبی با اشاره به اینکه سفر رییس جمهوری به استان آثار و برکات بسیار خوبی برای این استان در بر خواهد داشت گفت: مردم بی صبرانه منتظر استقبال از رییس جمهوری هستند.
به گزارش عرش نیوز؛به نقل از اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان جنوبی' وجه الله خدمتگزار ' روز دوشنبه در جلسه برنامه ریزی و هماهنگی ستاد سفر دولت تدبیر و امید به استان افزود: شنبه هفته جاری جلسات بسیار خوبی با حضور رییس جمهوری اسلامی ایران، معاون اول ایشان و تنی چند از وزراء و مسئولین بلندپایه کشوری برای انجام هماهنگی های نهایی در تهران برگزار شد و دکتر روحانی نیز دستورات بسیار خوبی صادر کردند.

وی گفت: قطعا تصمیمات و دستوراتی که رئیس جمهوری اسلامی ایران صادر فرمودند موجب خشنودی مردم استان خواهد شد که این اخبار خوش را ایشان در روز چهارشنبه در جمع مردم استان بیان خواهند کرد.

وی با بیان اینکه هماهنگی های نهایی با مسوولان کشوری برای سفر هیات دولت به استان به انجام رسیده افزود: خراسان جنوبی و مردم استان بی صبرانه آماده و منتظر پذیرایی از رئیس جمهور محبوب خود هستند.

وی به سفر وزراء و معاونین محترم رئیس جمهوری به شهرستان های استان اشاره کرد و ادامه داد: قطعا این سفر دارای آثار و برکات بسیار خوب و مناسبی برای استان در ابعاد مختلف بوده و موجب تزریق روحیه نشاط و امید در استان خواهد شد.

وی به اقدامات صورت گرفته تاکنون در استان اشاره کرد و افزود: تاکنون اقدامات بسیار خوبی در این زمینه از سوی مدیران ذی ربط به انجام رسیده و امیدواریم تا زمان انجام سفر نیز بتوانیم سایر اقدامات مورد نظر را به انجام برسانیم تا شاهد برپایی یک سفر خوب و با شکوه باشیم.

کاروان تدبیر و امید، چهارشنبه سوم دی ماه در یازدهمین سفر استانی دولت به خراسان جنوبی سفر می کند.

منبع:ایرنا
کد مطلب: 345712