توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
امام جمعه اراک توهین به ساحت مقدس حضرت محمد(ص) را به شدت محکوم کرد
دوشنبه ۲۹ دی ۱۳۹۳ ساعت ۰۹:۳۶
نماینده ولی فقیه در استان مرکزی، توهین مجله فرانسوی به ساحت مقدس حضرت ختمی مرتبت محمد مصطفی(ص) را به شدت محکوم کرد و گفت: این جسارت نشان از عجز و ناتوانی استکبار جهانی در مقابل اسلام است.
به گزارش عرش نیوز؛«آیت الله قربانعلی دری نجف آبادی» روز دوشنبه در خصوص اقدام سخیف و توهین آمیز نشریه فرانسوی «شارلی ابدو» افزود: دشمنان قسم خورده با شیوه های جدید به مبارزه و مقابله با اسلام و اسلام خواهی برآمده و با انتشار کاریکاتو، به مقدسات اسلامی توهین می کنند.

وی، آمریکا و صهیونیسم را متهم اول در جنایت نفرت انگیز توهین به حضرت ختمی مرتبت، پیامبر نور و رحمت خواند و اظهار کرد: اعلام انزجار و نفرت در قبال اهانت به ساحت نورانی پیامبر عظیم الشان اسلام (ص)، یک وظیفه بزرگ دینی است و نباید مسلمانان در برابر این اقدام موهن بی تفاوت باشند.

امام جمعه اراک اظهار کرد: دشمنان اسلام با طرح اینگونه مسائل قصد جریحه دار کردن اعتقادات مسلمانان و همچنین ایجاد حرکت های غیر منطقی در بین آنان را دارند تا بتوانند از این طریق و با این ترفند به اهداف شوم خود یعنی تحقق اسلام هراسی بپردازند.

وی خاطرنشان کرد: هم اکنون موج بیداری اسلامی در نقاط مختلف جهان طنین انداز شده و دشمنان اسلام از این مهم احساس خطر می کنند، از این رو با اهانت به پیامبر گرامی اسلام سعی دارند، عملی بازدارنده ایجاد کنند، اما باز هم راه به جایی نمی برند و رسواتر از همیشه می شوند.

آیت الله دری نجف آبادی تاکید کرد: مسلمانان جهان باید نسبت به توطئه های دشمنان و بدخواهان به نظام مقدس جمهوری اسلامی هوشیار باشند و همواره در راستای ایجاد و حفظ وحدت و یکپارچگی گام بردارند.

مجله شارلی ابدو هفته گذشته اقدام به انتشار کاریکاتوری از چهره مقدس حضرت محمد(ص) کرد که این عمل خشم و انزجار مسلمانان جهان به خصوص شیعیان ایران را بر انگیخت.

منبع:ایرنا
کد مطلب: 356819