توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
رییس کل دادگستری هرمزگان: امنیت پایدارمدیون تلاش سربازان گمنام امام زمان(عج) است
چهارشنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۳ ساعت ۱۱:۰۷
رییس کل دادگستری استان هرمزگان امنیت پایدار درکشور را مدیون تلاش سربازان گمنام امام زمان(عج ) دانست گفت: باتلاش اداره کل اطلاعات هرمزگان و همکاری سایر مجموعه هایی چون نیروهای نظامی و انتظامی و قضایی،امنیت پایدار در کشور و استان حکمفرماست که این دستاورد شایسته تجلیل است.
به گزارش عرش نیوز؛حجت الاسلام 'محمدصادق اکبری' روز چهارشنبه در جریان دیدار از نمایشگاه 30 سال مجاهدت خاموش افزود: موقعیت استان هرمزگان به دلیل همجواری با چند کشور حاشیه خلیج فارس از اهمیت ویژه ای برخوردار است.

وی گفت: به دلیل خوش خدمتی حاکمان برخی از همسایگان عربی، کشور آنها به پاتوق و محل حضور دشمنان قسم خورده نظام مقدس جمهوری اسلامی تبدیل شده که بر حساسیت و اهمیت رسالت دستگاه های امنیتی استان افزوده است.

رییس دادگستری هرمزگان تصریح کرد: با وجود این حساسیت ها ،اداره کل اطلاعات استان هرمزگان نقش ممتازی در مبارزه با جاسوسی، کنترل مسایل امنیتی و نیز مبارزه با مفاسد اقتصادی و مبارزه با قاچاق مواد مخدر داشته است.

وی افزود: اداره کل اطلاعات و دستگاه قضایی استان در انجام ماموریت ها و وظایف همکاری و تعامل خوبی دارند که نتیجه آن موفقیت ها و بهبود شاخص های امنیتی بوده است.

رییس کل دادگستری استان هرمزگان حفظ حقوق همه شهروندان ،قانون مداری و اخلاق گرایی و مردم داری را از دیگر ویژگی های برجسته سربازان گمنام امام زمان در استان دانست که زمینه ترویج این خصوصیات در سایر نهادها و اقشار مختلف مردم را نیز ایجاد کرده است.

به گفته ی حجت الاسلام اکبری بدون مجاهدت مخلصانه و دلسوزانه وزارت اطلاعات زندگی برای مردم در عرصه های مختلف گوارا نخواهد بود و توفیقات چشمگیر نظام اسلامی حاصل همین مجاهدت های خاموش است.

رییس دستگاه قضایی هرمزگان افزود: در شرایطی که کفر و الحاد با رنگ و لعاب دینی در جهان امروز خودنمایی کرده و فضای جامعه را غبارآلود می کند،نقش مهم و برجسته سربازان گمنام امام زمان در زدودن این غبارها بر افراد آگاه و بصیر پوشیده نیست.

منبع:ایرنا
کد مطلب: 323112