توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
مدیر بورس منطقه‌‌‌ای سمنان:
۵.۶ میلیارد ریال سهام در بورس سمنان معامله شد‌
يکشنبه ۲۸ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۱۷:۲۶
مدیر بورس منطقه‌‌ای سمنان گفت: در هفته گذشته که آمار تحلیلی آن منتشر شده است، بیش از ۲.۸ میلیون سهم با ارزش بیش از ۵.۶ میلیارد ریال در بورس منطقه سمنان معامله شد.
غلامحسین گل ارضی در گفت‌وگو با خبرنگار عرش نیوز ، با اشاره به ارزش معاملات هفتگی در بورس سمنان که آمار آن امروز جمع‌بندی شد، اظهار داشت: در معاملات هفته گذشته بورس سمنان 2 میلیون و 839 هزار و 958 سهم مورد معامله قرار گرفت.

 
وی با اشاره به ارزش ریالی این تعداد سهام در معاملات هفته گذشته توسط کارگزاران بورس سمنان افزود: ارزش ریالی این تعداد سهام بیش از پنج میلیارد و 658 میلیون و 501 هزار ریال بوده است.

 
مدیر بورس منطقه‌ سمنان بیان کرد: از این تعداد، یک میلیون و 449 هزار و 120 سهم به خرید اختصاص داشته است.

 
گل ارضی با اشاره به ارزش ریالی سهام خریداری‌شده در بورس سمنان در هفته گذشته تصریح کرد: ارزش سهام خریداری‌شده به بیش از 2 میلیارد و 378 میلیون 804 هزار ریال رسیده است.

 
وی با اشاره به میزان سهام به فروش رفته تالار بورس سمنان در هفته گذشته بیان کرد: در معاملات هفته گذشته، یک میلیون و 390 هزار و 838 سهم در بخش فروش، مورد معامله کارگزاری‌های مختلف قرار گرفت.

 
مدیر بورس منطقه‌ سمنان ارزش ریالی این سهام به فروش رسیده را بیش از سه میلیارد و 279 میلیون و 697 هزار ریال عنوان کرد.

 
به گفته گل ارضی حدود 42 درصد از ارزش معاملات هفته گذشته بورس سمنان به خرید و 58 درصد به فروش اختصاص داشت.

 
وی با اشاره به ادامه سیر نزولی شاخص سهام بورس در هفته گذشته، از کاهش 57.5 واحدی این شاخص در روز پایانی معاملات در این هفته و رسیدن آن به 80 هزار و 683 واحد در پایان معاملات هفته گذشته خبر داد.
کد مطلب: 391216
 
 


پربازدیدترین