سران فتنه قابل بخشش نیستند
دوشنبه ۹ دی ۱۳۹۲ ساعت ۱۲:۲۷
سخنگوی رهروان ولایت مجلس گفت: فتنه 88 با توجه به گستردگی آن، در نوع خود بی‌نظیر بود و سران فتنه قابل بخشش نیستند.

عرش نیوز:
صفر نعیمی‌رز با اشاره به حماسه 9 دی اظهار کرد: مردم در این روز با ولایت فقیه تجدید بیعت و دشمن را ناامید کردند.

وی 9 دی را مانند جنگ احد زمان پیامبر دانست و گفت: مردم آن زمان از پیامبر که زخمی شده بود دفاع کردند و پیروز شدند و مردم در 9 دی سال 88 نیز که دشمنان درصدد حذف ولایت فقیه و اسلام بودند با بصیرت عمل دشمنان را نابود کردند.

نماینده مردم آستارا در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: این فتنه با توجه به ابعاد و گستردگی آن در نوع خود بی‌نظیر بود و سران فتنه قابل بخشش نیستند.

وی با بیان اینکه آنچه در سال 88 روی داد یک جنگ رسانه‌ای بود، تصریح کرد: مشارکت 85 درصدی مردم در انتخابات موجب الگو و نمونه شدن ایران در جهان کنونی ‌شد و این مسئله برای دشمن غیرقابل تحمل بود.

نعیمی‌رز ادامه داد: رقابت سنگین در انتخابات ریاست جمهوری دوره دهم زیاد بود و این پدیده در نوع خود جالب و دموکراسی قوی و نمادین در جهان کنونی محسوب می‌شد که برای دشمن سنگین و غیرقابل گذشت بود.

وی با اشاره به اینکه این تکنیک در چند کشور از جمله فروپاشی شوروی سابق جواب داده و حکومت‌هایی مانند گرجستان را هم عوض کرده بود، یادآور شد: تکنیک مذکور به کودتای مخملی معروف شد.

نعیمی‌رز افزود: زیر سئوال بردن برگزار کنندگان انتخابات و کشتن یا کشته‌سازی از بندهای موجود در انقلاب‌های مخملی شگرد این کودتا است و انتخابات دهم ریاست جمهوری و شور و شوق و حواشی موجود در آن، زمینه را برای طراحان فتنه فراهم کرد.

وی با تصریح بر اینکه در فتنه 88 بالاترین ضربه را مطبوعات و رسانه‌های وابسته به غرب و فتنه بر نظام زدند، خاطرنشان کرد: بالاترین فعالیت علیه نظام را رسانه و مطبوعات غرب در فتنه 88 انجام دادند.

به گفته نماینده مردم آستارا در مجلس شورای اسلامی، در این نوع انقلاب‌های مخملی تشخیص دوست و دشمن بسیار سخت است و مردم ایران در 9 دی از این امتحان عالی بیرون آمدند.

وی با بیان اینکه فتنه 88 بصیرت مردم را هدف قرار داده بود، متذکر شد: مردم ایران با بصیرت و هوشیاری و درایت و مدیریت عالی مقام معظم رهبری در 9 دی تمام کاسه و کوزه فتنه‌گران و غرب را با حضور گسترده و حمایت از ولایت فقیه درهم شکستند.

نعیمی‌رز خاطرنشان کرد: با نقش‌آفرینی ولایت فقیه نقشه دشمن برای ایجاد دودستگی در بین مردم ایران عقیم ماند و کشور با درایت مقام معظم رهبری پس از 9 دی آرام گرفت./فارس

کد مطلب: 184117