توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
وزیر علوم در سمنان:
رشته‌های وزارت علوم به وزارت بهداشت منتقل نمی‌شود
يکشنبه ۷ شهريور ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۴۱
وزیر علوم، تحقیقات و فناوری با اشاره به برخی اظهارنظرها درباره انتقال تعدادی از رشته‌های وزارت علوم به وزارت بهداشت، این موضوع را رد کرد و گفت: رشته‌های وزارت علوم به وزارت بهداشت منتقل نمی‌شود.

به گزارش عرش نیوز به نقل از خبرگزاری تسنیم از سمنان، محمد فرهادی شامگاه گذشته در حاشیه دیدار با نخبگان و فعالان سیاسی استان سمنان با رد شایعات مربوط به انتقال تعدادی از رشته‌های وزارت علوم به وزارت بهداشت اظهار داشت: حتی رشته روان‌شناسی بالینی را که ادعا می‌شود رشته وزارت بهداشت است؛ این‌چنین نیست؛ چراکه تنها هشت واحد از این رشته بالینی است و این رشته یک‌رشته وزارت علومی است.

وی با اشاره به اینکه قرار است وضعیت برخی رشته‌ها در دو وزارتخانه بررسی شود افزود: قراراست تا در کمیته‌ای مشترک درباره این گونه رشته‌ها تصمیم‌گیری شود.

به گفته وزیر علوم، تحقیقات و فناوری، در این کمیته نمایندگان دو وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و نیز وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و هشت نفر نیز به عنوان حَکَم حضور خواهند داشت.

فرهادی با اشاره به وجود برخی از رشته‌های وزارت علوم، تحقیقات و فناوری در وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی خاطرنشان کرد: مهندسی پزشکی و تعدادی از رشته‌های وزارت علوم در وزارت بهداشت وجود دارد؛ چراکه من پزشک هستم و از آن مطلعم.

به گزارش تسنیم؛ محمد فرهادی در یک مقطع از زمان وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی نیز بوده است.

انتهای پیام/

کد مطلب: 390811
 
 


پربازدیدترین