توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
برگزاری محفل انس باقرآندر نیشابور به یاد بود شهدا در آستانه عید نوروز
چهارشنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۳ ساعت ۱۷:۱۰
در آستانه عید نوروز و فرار رسیدن ایام فاطمیه محفل نورانی و معنوی انس با قرآن به یاد بود شهدا توسط ستاد شاهد پژوهی آموزش و پرورش نیشابور و دبیرستان شاهد آل یاسین برگزار شد
به گزارش  عرش نیوز : محفل انس با قرآن كریم با هدف توسعه، ترویج و اشاعه فرهنگ قرآنی و اهل البیت با حضور دانش آموز. خانواده معزز شاهد و ایثارگر . مردم ولایت مدار و مسئولین شهرستان نیشابور در محل مسجد چهارده معصوم ( ع ) با همت ستاد شاهد پژوهی آموزش و پرورش  و دبیرستان شاهد آل یاسین نیشابور برگزار شد . 
مدیر دبیرستان دوره اول متوسطه شاهد آل یاسین نیشابور  محفل انس با قرآن را هدایت كننده كجروی ها و انحرافات جامعه به سمت روشنگری دانست و گفت: برپایی محفل معنوی انس با قرآن نقش موثر و سازنده ای در راستای قرآن آموزی در سطح جامعه دارد. 
وی اظهار كرد: بدون شك حضور جوانان در این گونه محافل. روشنگری، هدایت و بیداری آنها را نسبت به بسیاری از مسائل بدنبال خواهد شد.
دبیرستاد شاهد پژوهی آموزش و پرورش نیشابور نیز ایجاد فضای معنوی در جامعه و تشویق و ترغیب جوانان به گرایش به سمت قرآن خوانی و الگو گیری مکتب سرخ امام حسین ( ع ) و باران باوفایش و  رشادتها ی شهدای 8 سال دفاع مقدس بطور قطع اثر گذاری شایانی در قشر جوان خواهد گذاشت.
شایان ذکر است : برنامه هایی همچون  قرائت قرآن تو سط حافظین و قاریان برجسته  و پاسخ گوئی به سئوالات  حضار توسط دونفر  از حافظ  قرآن کریم از آیات و صفحات کتاب نور از اهم برنامه های اجرایی در این محفل معنوی بود 
محمد کاظم کول آبادی از همکاری مسئولین و مربیان دبیرستان شاهد آل باسین . دارالقرآن احمد عظیمی . بنیاد شهید . دفتر حفظ و نثر آثار دفاع مقدس . مدیریت آموزش و پرورش نیشابور جه در برگزاری این محفل نورانی در آستانه عید نوروز و دهه فاطمیه برگزار گردید تقدیر و تشکر نمود .
کد مطلب: 367547