توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
دری نجف آبادی: تحقق سیاست های اقتصاد مقاومتی از راه های مقابله با دشمنان است
چهارشنبه ۱ بهمن ۱۳۹۳ ساعت ۱۰:۵۵
نماینده ولی فقیه در استان مرکزی گفت: عزم و اراده در تحقق سیاست های اقتصاد مقاومتی و به کارگیری ظرفیت های موجود در کشور مهمترین راه مقابله با دشمنان است و مدیران سربازان خط مقدم این جبهه هستند.
به گزارش عرش نیوز؛آیت الله «قربانعلی دری نجف آبادی» روز چهارشنبه در نشست درس اخلاق مدیران استان مرکزی در اراک افزود: مدیران اجرایی باید با به کارگیری نیروهای کارآزموده و برنامه ریزی های کوتاه مدت زود بازده، ظرفیت های تولیدی و اقتصادی در نقاط مختلف کشور را احیا و مسیر پیشرفت و تعالی کشور را هموار کنند.

وی همچنین اظهار داشت: صیانت از ارزش های انقلاب اسلامی، آرمان های امام راحل و شهدا از وظایف مهم مدیران اجرایی است.

آیت الله دری نجف آبادی گفت: انقلاب اسلامی امانت امام راحل و شهدا است و مسوولان نظام مقدس جمهوری اسلامی و آحاد مردم تکلیف سنگینی را در پاسداشت حریم و ارزش های آن برعهده دارند.

وی ادامه داد: حضور در مسند خدمتگزاری، موهبتی الهی است که نصیب مدیران شده و باید با غنیمت دانستن این فرصت و تدبیر و تعهد و خلاقیت مداری، به گونه ای عمل کنند که دستاوردها و راهبردهای اصلی نظام مقدس جمهوری اسلامی را در جامعه نهادینه کرده و گسترش دهند.

امام جمعه اراک بیان کرد: اکنون که دشمنان و بدخواهان ایران با توطئه ، تهدید و تحریم درصدد ضربه زدن به نظام جمهوری اسلامی هستند، مدیران و مسوولان نظام باید هوشمندانه دسیسه ها را شناسایی و با برنامه ریزی های مدون و کاربردی اقدامات خصمانه آنها را خنثی کنند.

وی اظهار کرد: ترور دانشمندان هسته ای، تحریم های همه جانبه، تهاجم فرهنگی و پایین آوردن قیمت نفت از هر بشکه 100 دلار به 40 دلار تنها بخشی از توطئه های استکبار جهانی علیه نظام جمهوری اسلامی ایران است.

وی رژیم صهیونیستی را عامل اصلی همه مشکلات مسلمانان دانست و گفت: امروز اسلام ناب محمدی(ص) از هر طرف مورد هجوم دشمنان بخصوص رژیم صهیونیستی قرار گرفته است به طوری که در کشورهای سوریه، عراق، پاکستان، افغانستان، اندونزی و بحرین هر روز جنایتی علیه مسلمانان صورت می گیرد و هیچ یک از مجامع بین المللی پاسخگوی این همه ظلم و جنایت نیستند.

وی تاکید کرد که مسلمانان باید با وحدت و یکپارچگی در راستای خنثی سازی توطئه های دشمنان اسلام گام بردارند.

نماینده ولی فقیه در استان مرکزی درخصوص جشن های دهه مبارک فجر نیز گفت: برنامه های دهه فجر نباید شعاری باشد و نیاز است که شکل واقعی دستاوردهای غنی و اثرگذار انقلاب اسلامی به جامعه معرفی شود.

وی افزود: دشمن باید بداند که تحریم و تهدید برای ملتی که با بصیرت و آگاهی راه خود را برگزیده اثری ندارد و مدیران نیز باید انعکاس این تفکر ارزشمند را به صورت پررنگ در نقش و حضور مردم در برنامه های دهه فجر سال جاری به تصویر بکشند.

آیت الله دری نجف آبادی درمورد اقدام نشریه فرانسوی «شارلی ابدو» نیز گفت: دشمنان با شیوه های جدید به مقابله با اسلام خواهی برخاسته اند و با انتشار کاریکاتور، به مقدسات مسلمانان توهین می کنند.

وی، آمریکا و صهیونیست ها را متهم اول در جنایت توهین به حضرت محمد (ص) خواند و اظهار کرد: انزجار و نفرت همگانی از اهانت به ساحت نورانی پیامبر عظیم الشان اسلام (ص)، یک وظیفه بزرگ دینی است و نباید مسلمانان در برابر این اقدام موهن بی تفاوت باشند.

وی همچنین درباره زنده یاد مشفق کاشانی شاعر و مدیحه سرای اهل بیت(ع) نیز گفت: کمالات و خلوص نیت این شاعر اهل بیت(ع) باید الگوی همه عاشقان خاندان عصمت و طهارت باشد.


منبع:ایرنا
کد مطلب: 357944