توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
معاون سیاسی امنیتی استانداری خراسان شمالی:
وضعیت خراسان شمالی در حوزه پدافند غیرعامل مناسب نیست
چهارشنبه ۷ آبان ۱۳۹۳ ساعت ۰۹:۲۵
معاون سیاسی امنیتی استانداری خراسان شمالی گفت: وضعیت استان در حوزه پدافند غیرعامل مناسب نیست و و اشکالات زیادی در آن وجود دارد.
به گزارش عرش نیوز، محمدرحیم نوروزیان در گفت‌وگو با تسنیم در بجنورد اظهارکرد: واحد پدافند غیرعامل در همه دستگاه‌های استان باید در چهارچوب وظایف و آیین نامه‌های خود عمل کنند.

وی افزود: در همه دولت‌های گذشته تا کنون توجه لازم به این حوزه نشده و این درحالی است که رهبر معظم انقلاب نیز بر اهمیت این حوزه و لزوم توجه بیشتر و بسیجی وار به آن تاکید کرده اند.

نوروزیان تصریح کرد: البته تنگناهای مالی نیز بر توجه نشدن به این موضوع بی تاثیر نیست اما این دیدگاه باید در اذهان مسئولان ایجاد شود که پدافند غیرعامل همانند نیاز کشور به هوای پاک اهمیت دارد.

وی بر نقش رسانه‌ها در اطلاع رسانی و افزایش آگاهی مردم و مسئولان در آن بخش تاکید کرد و افزود: رسانه‌ها نقطه آغاز و پایان هر فعالیت و دریچه نگاه مردم به اقدامات دستگاه‌های اداری هستند.

معاون سیاسی امنیتی استانداری خراسان شمالی با بیان اینکه آموزش نیز در این بخش از اهمیت ویژه ای برخوردار است گفت: مراکز آموزشی باید در نخستین مراحل تحصیل دانش آموزان و مراحل دانشگاهی نیز به ترویج آموزش در این بخش بپردازند تا از همان ابتدا ضروریت توجه به این امر در آینده سازان این کشور نهادینه شود.
کد مطلب: 325543