توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
بر اساس اعلام شورای حل اختلاف کشور
شورای حل اختلاف سیستان و بلوچستان رتبه نخست آموزشی را کسب کرد
يکشنبه ۲۵ خرداد ۱۳۹۳ ساعت ۱۸:۴۲
رئیس شوراهای حل اختلاف سیستان و بلوچستان گفت: بر اساس رتبه‌بندی آموزشی شوراهای حل اختلاف، سیستان و بلوچستان توانسته در سطح کشور رتبه نخست آموزشی را در بین استان‌ها کسب کند.

به گزارش عرش نیوز، محمدرضا طاهری اظهار کرد: بر اساس رتبه‌بندی آموزشی در سطح کشور، شورای حل اختلاف سیستان و بلوچستان با کسب 91,67 امتیاز دوره‌های مصوب و 91,94 امتیاز دوره‌های کارگاهی و در مجموع با کسب 91,81 امتیاز توانسته در سطح کشور رتبه نخست آموزشی را در بین استان‌ها کسب کند.

وی افزود: جمع کل نفرات آموزش دیده در سال 92 در شورای حل اختلاف استان 531 نفر و ساعات کل آموزشی 162 ساعت بوده که در مجموع 86 هزار و 22 نفر ساعت در این استان آموزش‌های لازم را فرا گرفته‌اند.

رئیس شوراهای حل اختلاف سیستان و بلوچستان تصریح کرد: شورای حل اختلاف سیستان و بلوچستان در زمینه برگزاری کارگاه‌های آموزشی نیز در سال گذشته رتبه سوم کشوری را کسب کرده است.

وی ادامه داد: شورای حل اختلاف این استان در رتبه‌بندی شوراها بر اساس بیشترین نسبت مختومه به وارده حقوقی دوایر اجرای احکام شوراها در سال 92 نیز رتبه سوم کشوری را از آن خود کرده است.

طاهری خاطرنشان کرد: همچنین بر اساس اعلام مدیریت آموزش و امور فرهنگی مرکز شوراهای حل اختلاف، فعالیت فرهنگی شوراهای حل اختلاف سیستان و بلوچستان در سال گذشته مطلوب ارزیابی شده است.

وی افزود: امسال نیز که توسط مقام معظم رهبری سال اقتصاد و فرهنگ با عزم ملی و مدیریت جهادی نامگذاری شده تلاش می‌کنیم با عزمی ملی و مدیریت جهادی در راستای تحقق خواسته مقام معظم رهبری گام برداریم./فارس

کد مطلب: 273046