توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
امام جمعه موقت اهواز:
پروژه‌های تقاطع غیرهمسطح یکی از نیازهای شهر اهواز است
دوشنبه ۱۶ تير ۱۳۹۳ ساعت ۱۰:۰۸
امام جمعه موقت اهواز گفت: با توجه به حضور کاروان‌های راهیان نور در مقاطعی از سال، پروژه‌های عمرانی از جمله تقاطع غیر همسطح یکی از نیازهای شهر اهواز به شمار می‌رود.
به گزارش عرش نیوز به نقل از خبرگزاری فارس از اهواز، حجت‌الاسلام والمسلمین سیدابوالحسن حسن‌زاده در مراسم کلنگ‌زنی تقاطع غیرهمسطح جوادالائمه(ع) اظهار داشت: موفقیت شهرداری قطعاً موفقیت شورای شهر و دیگر دستگاه‌های اجرایی است پس نیازمند انسجام و همدلی بیشتر مجموعه‌های اجرایی استان می‌باشد.

 
امام جمعه موقت اهواز مسائل معنوی و احداث پروژه‌های عمرانی را دو نیاز مهم شهر اهواز دانست و گفت: باید بر روی مسائل معنوی از جمله حجاب که ما را رنج می‌دهد دقت بیشتری شود همچنین کارهای زیربنایی نیاز دیگر اهواز است که به بودجه و زمان بیشتری نیاز دارد.

 
وی ادامه داد: از اعضای شورای شهر و شهرداری آنچه که به یادگار می‌ماند برنامه‌های زیربنایی همچون زیرگذر الغدیر و پل سوم کیان پارس است.

 
حسن‌زاده افزود: با توجه به اینکه منطقه اهواز در روزهای پنج‌شنبه معبری برای رفتن به بهشت شهدا است نیاز به خدمات بیشتری دارد تا شهروندان با ترافیک کمتری مواجه شوند.

 
وی ادامه داد: وضعیت جغرافیایی و آب و هوای اهواز از دیگر مسائل مهم این شهر می‌باشد، امروز اهواز به عنوان گرم‌ترین استان کشور است که باید به شهروندان خدمات بیشتری ارائه شود.
کد مطلب: 282307