توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
توسعه زیر ساخت ها نقش قابل توجه ای در توسعه ورزش دارد
چهارشنبه ۱۷ دی ۱۳۹۳ ساعت ۲۰:۳۶
شهرکرد - استاندار چهارمحال و بختیاری گفت: توسعه زیر ساخت های ورزشی در چهارمحال و بختیاری نقش قابل توجه ای در توسعه ورزش دارد.
به گزارش عرش نیوز: قاسم سلیمانی عصر چهار شنبه در نشستی با قهرمانان ورزشی چهارمحال و بختیاری اظهار داشت: چهارمحال و بختیاری با داشتن ظرفیت های بالای زمینه تبدیل به یکی از استان های برخوردار است.

وی افزود: ارتفاع بالای چهارمحال و بختیاری از سطح دریا یکی از پتانسیل های این استان است که می توان از این ظرفیت برای جذب اردو ها تیم ملی به این استان استفاده شود.

استاندار چهارمحال و بختیاری عنوان کرد: باید تمام توان را برای توسعه زیر ساخت های ورزشی در این استان بکار بگیریم و تلاش کنیم ازظرفیت آب و هوا مناسب و ارتفاع بالای استان برای ورود ورزشکاران و اعضای تیم ملی بهره ببریم.

قاسم سلیمانی گفت: ۵۰ پروژه ورزشی در این استان در حال احداث است که با بهره برداری از آنها سرانه ورزشی استان چهارمحال و بختیاری افزایش پیدا می کند.

وی بیان کرد: ورزش های همگانی نیز باید بیش از پیش مورد توجه قرار گیرد و در راستای ترویج ورزش در بین بانوان تلاش های بیشتر کرد.

نبود اسپانسر و حمایت کننده از مشکلات مهم در این استان است

مدیر کل ورزش و جوانان استان چهارمحال و بختیاری نیز در این نشست گفت: چهارمحال و بختیاری هم اکنون در حدود ۵۰ هیئت ورزشی است.

عبدالرحمان قاسمی تصریح کرد: چهارمحال و بختیاری در بسیاری از ورزش های انفرادی و گروهی دارای عضو تیم ملی دارد و بسیاری از ورزشکاران این استان در مسابقات آسیایی و جهانی حضور دارند.

وی تاکید کرد: نبود اسپانسر و حمایت کننده از مشکلات مهم در این استان است که باید در راستای جذب اسپانسر تلاش کرد.

وی گفت: باید از ظرفیت های کارخانجات و تولیدی های بزرگ در راستای حمایت از ورزش بهره گرفت.

منبع: مهر
کد مطلب: 352804