توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
استاندار کردستان:
پیگیری طرح‌های پژوهشی نیازمند تشکیل کمیته است
پنجشنبه ۲۶ تير ۱۳۹۳ ساعت ۱۴:۱۴
استاندار کردستان گفت: بررسی و تایید طرح‌های پژوهشی ارائه شده نیازمند تشکل کمیته‌ای برای تصویب و در نهایت ارائه به شورای ایرانیان خارج از کشور است.
به گزارش عرش نیوز به نقل از خبرگزاری فارس از سنندج، عبدالمحمد زاهدی ظهر امروز در سومین جلسه شورای ایرانیان خارج از کشور استان کردستان در سنندج اظهار کرد: تشکیل کمیته بررسی پیشنهادات و طرح‌های پژوهشی حرکتی برای انطباق پژوهش‌ها با اهداف و نتایج مورد نیاز استان کردستان است.

 
استاندار کردستان افزود: پیشنهاداتی که از سوی پژوهشگران ارائه می‌شود باید اولویت‌بندی و بر اساس نیاز استان مورد توجه و بررسی قرار گیرد.

 
وی خاطرنشان کرد: بعد از پذیرفته شدن طرح‌های مطالعاتی توسط این شورا طرح کاربردی و عملیاتی شود و علاوه بر این باید منابع نیز در این راستا به درستی هزینه شوند.

 
استاندار کردستان همچنین بر ضرورت ارائه راهکارها برای رفع مشکلات استان توسط پژوهشگران تاکید کرد و گفت: پژوهشگر باید در طرح خود راهکار رفع مشکلات ایرانیان خارج از کشور استان کردستان را ارائه دهد.

 
زاهدی توجه به بودجه شورای ایرانیان خارج از کشور و تخصیص درست این بودجه به طرح‌های پژوهشی را لازم دانست و یادآور شد: در صورت تصویب بودجه در واحد آموزش و پژوهش استانداری روی آن و نحوه هزینه کرد بودجه به درستی برنامه‌ریزی شود.

 
وی اضافه کرد: طرح‌های پژوهشی استان باید در راستای رفع مشکلات داخل استان باشد و همچنین در بخش حل مشکلات ایرانیان خارج از کشور استان کردستان نیز باید وارد کار شد و راهکار ارائه شود.
کد مطلب: 287005