توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
نماینده مردم قم در مجلس:
سد ۱۵ خرداد قم به‌زودی آب‌گیری می‌شود ‌
پنجشنبه ۲۵ دی ۱۳۹۳ ساعت ۱۰:۲۷
نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی گفت: در صورت تخصیص اعتبار ۲۵ میلیارد تومانی وعده داده شده از سوی معاون رئیس جمهور، سد پانزده خرداد امسال آب‌گیری می‌شود.
به گزارش عرش نیوز؛حجت‌الاسلام محمدرضا آشتیانی در مراسم افتتاح و بهره‌برداری از فاز اول پروژه پل جمهوری‌اسلامی که در سالن همایش‌های نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها در قم برگزار شد، با اشاره به اجرای پروژه پل جمهوری اظهار داشت: اجرای پروژه پل جمهوری اسلامی در قم مصداق محرومیت زدایی و عدالت اجتماعی است.

نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی با اشاره به حدیثی از ائمه (ع) افزود: باید قدر فرصت‌ها را بدانیم و در مسیر خدمت به مردم حرکت کنیم، اعضای شورا و مدیریت شهری باید شبانه روز برای حل مشکل مردم فعالیت کنند و این فرصت گرانب‌ها را مغتنم بشمارند.

عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم با تأکید بر دوری از حاشیه‌ها جهت خدمت به مردم بیان کرد: خداوند نعمت جمهوری اسلامی را نصیب ما کرده و باید از این نعمت برای دنیا و آخرت خودمان بهره ببریم.

آشتیانی عنوان کرد: قم حرم اهل بیت (ع) است و همه کسانی که در این شهر خدمت می‌کنند باید اهل بیتی باشند و در جهت رفع مشکلات مردم قدم بر دارند.

وی با اشاره به وحدت و انسجام میان مسئولان شهر قم تصریح کرد: مسئولان استان و اعضای شورای اسلامی شهر و مدیران شهری همه دارای یک هدف و آرمان هستند و آن پیشرفت استان است که این وحدت و تلاش ستودنی است.

نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اقدامات عمرانی صورت گرفته در استان قم اظهار داشت: اجرای طرح‌های عمرانی در بسیاری از شهرهای کشور کند شده ولی درشهر قم کارهای خوبی انجام شده ‌و طرح‌ها با سرعت در حال اجرا هستند.

وی با اشاره به اینکه تکمیل طرح انتقال آب به قم به 25 میلیارد تومان اعتبار نیاز دارد بیان کرد: نوبخت معاون رئیس جمهور در سفری که به استان قم داشت تاکید داشت که این 25 میلیارد تومان به شهر قم اختصاص داده می‌شود تا سد 15 خرداد آبگیری شود.


منبع:تسنیم

کد مطلب: 355702