توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
اردوی آمادگی تیم ملی بدمینتون جوانان، امید و بزرگسالان اول بهمن ماه آغاز می شود
چهارشنبه ۲۴ دی ۱۳۹۳ ساعت ۱۰:۵۷
مسوول کمیته استعدادیابی فدراسیون بدمینتون کشور از آغاز برپایی اردوی آمادگی تیم ملی بدمینتون رده ها سنی جوانان، امید و بزرگسال ایران از اول بهمن ماه سالجاری خبر داد.
به گزارش عرش نیوز؛"سید شهرام عربی"گفت: اردوی آمادگی تیم ملی رده سنی جوانان و امید در 'سمنان' و رده بزرگسالان نیز در 'زنجان' برگزار خواهد شد.

وی افزود: این اردو باهدف آماده سازی بهتر و بیشتر بدمینتون بازان منتخب و برتر جهت حضور توانمند و شایسته تر در رقابت های بین المللی بدمینتون 'گرامیداشت دهه فجر' برپا می شود.

عربی اظهار کرد: مسابقات بین المللی بدمینتون از 23 تا 26 بهمن ماه سالجاری در سه رده سنی یاد شده به میزبانی 'تهران' برگزار خواهد شد و امید می رود ورزشکاران ایران بتوانند با ارایه بازی های خوب و تماشایی سطح ورزش بدمینتون ایران را به رخ حریفان بکشند.

وی با بیان اینکه این ورزشکاران زیر نظر 'صادق کرباسی و مرتضی ولی دروی' تمرین خواهند کرد، افزود: مربیگری رده های سنی جوانان و امید در سمنان را 'ولی دروی' و رده سنی بزرگسالان در زنجان را نیز 'کرباسی' عهده دار خواهند بود.

عربی با بیان اینکه هر دو مربی از استان زنجان هستند به حضور چهار بدمینتون باز زنجان در تیم ملی اشاره و تصریح کرد: 'مهدی انصاری و علیرضا غفوری' به ترتیب در رده سنی جوانان و امید و 'سروش اسکندری و سالار بیات' نیز در رده بزرگسالان به عنوان ملی پوشان زنجانی حاضر در این اردو خواهند بود.


منبع:ایرنا
کد مطلب: 355405