توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
قائم مقام رییس اصناف:
اصناف موافق برگزاری فروش فوق العاده هستند
چهارشنبه ۲۴ دی ۱۳۹۳ ساعت ۱۳:۴۵
قائم مقام رییس مرکز امور اصناف و بازرگانان کشور گفت: اصناف، بیشتر با تقویت صنف ها و نیز برگزاری فروش های فوق العاده موافق هستند.
به گزارش عرش نیوز؛' سید علی امانت' روز چهارشنبه در چهارمین همایش فصلی و کارگاه آموزشی روسای ادارات و رابطان پایگاه اطلاع رسانی اصناف سازمان صنعت، معدن و تجارت کشور در تالار باغ معین اهواز افزود: اصناف موافق برپایی نمایشگاه های عرضه مستقیم کالا نیستند.

وی بیان داشت: مشارکت و همکاری بین اصناف و اتاق اصناف باید تقویت شود؛ و از اصناف نیز انتظار می رود در تدوین آیین نامه های قوانین نظام صنفی با اتاق بازرگانی همکاری بیشتری داشته باشند.

قائم مقام رییس مرکز امور اصناف و بازرگانان همچنین با اشاره به مشکلات اخذ پروانه کسب، افزود: بسیاری از اصناف به دلیل سخت بودن گرفتن پروانه کسب، بدون دریافت این پروانه مشغول فعالیت هستند که کار آنها غیرقانونی است.

وی همچنین با اشاره به آنچه که ضعیف بودن ارزیابی عملکرد سازمان های صنفی خواند بیان داشت: تشکل های صنفی به خوبی مورد ارزیابی قرار نمی گیرند و همین مهم باعث شده تا خروجی قابل قبولی از ارزیابی ها حاصل نشود و اطلاعات اصناف به خوبی در دسترس نباشد.

امانت یادآور شد: اکنون دو میلیون واحد صنفی در کشور فعال هستند و این همایش با هدف به روز رسانی اطلاعات اصناف برگزار شده است.

در این همایش دو روزه، که چهار کارگاه در آن برای حاضران برگزار می شود، نمایندگانی از اصناف کل کشور حضور دارند.


منبع:ایرنا
کد مطلب: 355504