توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
۱۰ واحد بزرگ صنعتی در شهرک صنعتی پیشوا مستقر می‌شود
پنجشنبه ۱۳ آذر ۱۳۹۳ ساعت ۱۸:۱۱
فرماندار شهرستان پیشوا از استقرار ۱۰ واحد بزرگ صنعتی کشور و حضور سرمایه گذاران بخش خصوصی در شهرک صنعتی پیشوا خبر داد.
به گزارش عرش نیوز، عباس ملکوتی‌خواه در حاشیه بازدید از شهرک صنعتی پیشوا در تهران در جمع خبرنگاران اظهار کرد: از جمله امتیازهای شهرستان پیشوا برای حضور سرمایه گذاران در بخش‌های مختلف صنعت و کشاورزی، نزدیکی به شهر تهران و همجواری با شهرهای ورامین، قرچک و پاکدشت و مجاورت با شبکه راه‌های سراسری از طریق محورهای تهران - مشهد و تهران - ورامین، جاده قم - گرمسار و مجاورت با راه آهن سراسری است.

وی افزود: شهرستان پیشوا دارای ظرفیت های بسیار مناسبی در حوزه کشاورزی و دامپروی است که حضور شهرک صنعتی و استقرار صنایع تبدیلی در این منطقه می‌تواند سبب دلگرمی بیشتر تولید کنندگان بخش کشاورزی و اشتغال جوانان پیشوا شود.

فرماندار پیشوا عنوان کرد: در حال حاضر صنایع مختلفی مانند سلولزی، نساجی، فلزی، کانی، صنایع غذایی، دارویی، شیمیایی،غیر فلزی و صنایع تبدیلی در این شهرک پیشوا مشغول به فعالیت هستند.

وی تاکید کرد: جلسات متعددی با حضور مسئولان استان تهران ومدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان تهران برگزار شده تا حضور سرمایه گذاران و اسقرار صنایع در این شهرک صنعتی شتاب بیشتری داشته باشد و در همین راستا رایزنی هایی برای استقرار ۱۰ واحد صنعتی بزرگ کشور و استان تهران صورت گرفته است.

ملکوتی خواه ضمن امیدواری به رفع مشکل بیکاری درمنطقه گفت: بحث اشتغال‌زایی جوانان از مهمترین دغدغه های دولت تدبیر و امید است زیرا بیکاری جوانان عاملی برای بروز برخی از ناهنجاری های جامعه می‌شود.

منبع: تسنیم
کد مطلب: 338602