توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
مربی تیم دانشگاه آزاد تهران:
بازی در برابر شهید شهبازی برای همه تیم‌ها سخت است
شنبه ۱۵ آذر ۱۳۹۳ ساعت ۱۰:۱۲
مربی تیم دانشگاه آزاد تهران با بیان اینکه بازی سنگینی مقابل شهید شهبازی داشتیم، گفت: بازی کردن مقابل شهید شهبازی برای همه تیم‌ها سخت است.

به گزارش عرش نیوز؛علی‌اکبر شیری‌جیان با اشاره به بازی دیروز تیم‌های داشگاه آزاد تهران و شهید شهبازی زنجان اظهار داشت: بازی سختی مقابل شهید شهبازی داشتیم، این بازی یکی از بازی‌های سنگین ما در لیگ برتر بود.

وی با اشاره به کیفیت بالای استخر شهید شهبازی زنجان ابراز کرد: این تیم از یک استخر مناسبی برای بازی و تمرین برخوردار است که سبب آمادگی بالای این تیم می‌شود.

مربی تیم دانشگاه آزاد تهران تصریح کرد: بازی کردن با تیم شهید شهبازی برای همه تیم‌ها سخت است و بازیکنان این تیم همیشه پرتلاش بازی می‌کنند.

وی با اشاره به حمایت پرشور تماشاگران زنجانی از تیم شهید شهبازی گفت: تماشاگران شهید شهبازی با تشویق‌ها و حمایت‌های خود علاوه بر روحیه دادن به این بازی را برای تیم‌های مهمان سخت می‌کنند.

شیری‌جیان عنوان کرد: ما در این بازی از بازیکنان جوان خود استفاده کردیم و برخی از بازیکنان با تجربه دانشگاه آزاد در بازی امروز بازی نکردند.

وی در ادامه به حضور تیم شهید شهبازی زنجان در جام باشگاه‌های آسیا اشاره کرد و افزود: تیم پرتلاش شهید شهبازی امسال نماینده ایران در جام باشگاه‌های آسیا است و امیدوارم بتواند برای کشور افتخار آفرینی کند.

مربی تیم دانشگاه آزاد تهران بیان کرد: شهید شهبازی از بازیکنان جوانی برخوردار است و می‌تواند در جام باشگاه‌های آسیا نماینده خوبی برای کشور باشد.

بازی تیم‌های دانشگاه آزاد تهران و شهید شهبازی زنجان با نتیجه 12 بر 9 به نفع تیم دانشگاه آزاد خاتمه یافت.

منبع:تسنیم

کد مطلب: 338800