توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
حضور 20 تیم در مسابقات کشتی پهلوانی کشور قطعی شد
دوشنبه ۲۲ دی ۱۳۹۳ ساعت ۰۸:۴۴
سرپرست اداره ورزش و جوانان اسفراین از قطعی شدن حضور 20 تیم برای شرکت در مسابقات کشتی پهلوانی کشور در این شهرستان خبر داد.
به گزارش عرش نیوز؛'سیداحمد پرویزی' اظهار کرد: بر اساس برنامه ریزی ها بنا بود 22 تیم در این رقابت ها شرکت کنند که وضعیت 2 تیم باقی مانده نیز در دو روز آینده مشخص می شود.

وی با اشاره به آمادگی شهرستان اسفراین برای برگزاری مسابقات کشوری کشتی پهلوانی در 25 دیماه، اظهار کرد: تیم استان خراسان شمالی نیز با پنج کشتی گیر از شهرستان های اسفراین و شیروان در این مسابقات حضور خواهد داشت.

وی اعضای تیم کشتی پهلوانی خراسان شمالی را 'جواد محمدپور در وزن 90+، مجتبی کلانتریان در وزن 90، علیرضا جهانیان 80، ابراهیم ولیان 70 و جلال علیزاده در 60 کیلوگرم عنوان کرد.

پرویزی افزود: وزیر و معاون وزیر ورزش و جوانان، وزیر کشور، رییس فدراسیون ورزش های پهلوانی و زورخانه ای، برخی از اعضای شورای اسلامی تهران و شماری از مسوولان استان خراسان شمالی و نمایندگان استان در مجلس از مهمانان ویژه این مسابقات خواهند بود.

به گفته وی، این مسابقات به صورت مستقیم از شبکه های سراسری 3 و ورزش و نیز شبکه استانی اترک خراسان شمالی پخش خواهد شد.

مسابقات کشتی پهلوانی کشور روزهای 25 و 26 دی ماه به میزبانی شهرستان اسفراین برگزار می شود.

شهرستان 127 هزار نفری اسفراین در 60 کیلومتری جنوب بجنورد، مرکز استان خراسان شمالی واقع است.

این شهرستان همه ساله در 14 فروردین، بزرگترین مسابقات کشتی باچوخه کشور را با حضور شمار زیادی از چوخه کاران برتر از جای جای کشور، در حضور دهها هزار تن از تماشاگران مشتاق میزبانی می کند.


منبع:ایرنا
کد مطلب: 354307